Odżywka godna uwagi - Isana do włosów suchych i zniszczonych
1.6.13

Odżywka godna uwagi - Isana do włosów suchych i zniszczonych

Hej :)

Dzisiaj przygotowałam dla Was recenzję odżywki, do której podchodziłam dosyć obojętnie, a ostatecznie jestem z niej bardzo zadowolona i w ostatnim czasie namiętnie jej używam. Mowa o nawilżającej odżywce Isana do włosów suchych i zniszczonych.Co obiecuje producent? Skład
 


Konsystencja i zapach
Odżywka jest bardzo gęsta, nie spływa przez palce, za co ogromny plus, jednak ciężko wydobywa się ją przez to z opakowania. Trzeba trochę siły przy jej dozowaniu, dlatego polecam wycisnąć sobie od razu większą ilość. Bardzo przyjemnie rozprowadza się na włosach. Zapach jest bardzo ciężki do zdefiniowania, ja nie umiem go określić. Nie jest to ładny aromat, ale brzydki też nie jest. Na włosach po wysuszeniu w ogóle go nie czuć. 


Działanie  
Czytając blogi natknęłam się na skrajne opinie o tej odżywce, wydaje mi się, że przeważały nawet negatywne oceny. Wiem, że wiele dziewczyn porównuje ją z wycofaną odżywką wygładzającą z olejkiem babassu, ja jednak działania tamtej wersji nie pamiętam i nie oczekuję, że ją zastąpi, lecz oceniam jako produkt do zupełnie innych zadań.


Isana z bawełną i aloesem na moich włosach daje efekt, którego oczekuję od dobrej odżywki- dba o nie, nie wpływając przy tym na wzmożenie przetłuszczania. Włosy po jej użyciu są nawilżone, a mimo to zachowują puszystość. Na prawdę mam wrażenie, że mam ich więcej na głowie, nie są ani trochę obciążone. To co najbardziej mnie w niej zaskoczyło to fakt, że mimo okropnej wilgoci nie skończyłam z sianem na głowie, co w moim przypadku jest dosyć łatwe do osiągnięcia. Dodatkowo nadaje włosom lekki blask. Nie będę ściemniać, że odżywka spektakularnie nawilża, bo to tylko odżywka, od tego są maski. U mnie się sprawdza, lecz dla włosów bardzo zniszczonych może okazać się za słaba, jednak uważam, że za tak niską cenę warto samemu przetestować i ocenić jej działanie.


Podsumowując: dobra, tania odżywka, po którą bardzo często sięgam i na pewno jeszcze nie raz ją kupię. 


Dostępność i cena 
Można ją nabyć w Rossmannie w promocyjnej cenie 3,99zł, lub w cenie regularnej za 5,99zł. 
Pojemność: 300ml.Pozdrawiam :)