Balsam i szampon na cedrowym propolisie Receptury Babuszki Agafii
30.9.13

Balsam i szampon na cedrowym propolisie Receptury Babuszki Agafii

Hej :)

Jakiś czas temu, kiedy panował boom na rosyjskie kosmetyki, skusiłam się na kilka z nich, m.in. na balsam i szampon na cedrowym propolisie Receptury Babuszki Agafii. Do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie, stosunek ceny do objętości oraz naturalne i bogate składy. Używam ich już długi czas i muszę przyznać, że był to bardzo dobry zakup, za który moje włosy są mi wdzięczne :)

Balsam i szampon na cedrowym propolisie Receptury Babuszki Agafii

BALSAM NA CEDROWYM PROPOLISIE RECEPTURY BABUSZKI AGAFIISkład
Aqua with infusions of: Pinus Palustris Wood Tar, Beeswax, Pollen Extract, Pinus Sibirica Ledeb Oil, Saponaria Officinalis Root Extract, Picea Albies Wood Tar, Alfredia  Cemua Cass Extract, Berberica Sibirica Pall Extract, Veronica Officinalis Extract, Geranium Pratense Extract, Panax Ginseng Extract, Araliaceae Juss Extract, Centaurium Erythraea Extract, Pinus Sibirica Pollen Extract, Jasminum Officinale Flower Wax, Cedrus Deodora Wood Oil, Rubus Saxatilis Oil, Propolis Extract Milk,Cetearyl Alcohol, Cetyl Ether, Behentrimonium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid.


Działanie
Balsam na cedrowym propolisie ma gęstą konsystencję i różową barwę, łatwo nakłada się na włosy. Jak widać po składzie ma co w nim działać ;) Włosy po użyciu są miękkie, wygładzone, odżywione, puszyste. Nie wspomaga przetłuszczania, wręcz przedłuża świeżość. Nie obciąża włosów. Nakładam go na 15 minut i jestem bardzo zadowolona z efektów. Przy spłukiwaniu mam wrażenie, że nic nie zrobił z włosami, jednak po wyschnięciu widzę, że jest zupełnie inaczej i balsam wykonał w pełni powierzone mu zadanie!
Żeby nie było tak słodko i pięknie, to niestety opakowanie sprawia masę kłopotu, bo ciężko z niego wydobyć balsam. Nie wyobrażam sobie jak to będzie, gdy zostaną mi jego resztki ;)
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SZAMPON NA CEDROWYM PROPOLISIE RECEPTURY BABUSZKI AGAFII


 Skład
Aqua with infusions of Pinus Palustris Wood Tar, Beeswax, Pollen Extract, Pinus Sibirica Ledeb Oil, Saponaria Officinalis Root Extract, Picea Albies Wood Tar, Alfredia Cemua Cass Extract, Berberica Sibirica Pall Extract, Veronica Officinalis Extract, Geranium Pratense Extract, Panax Ginseng Extract, Araliaceae Juss Extract, Centaurium Erythraea Extract, Pinus Sibirica Pollen Extract, Jasminum Officinale Flower Wax, Cedrus Deodora Wood Oil, Rubus Saxatilis Oil, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Lauryl Glucoside, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, parfum, benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Tocopherol, Niacinamide, Citric Acid.


Działanie  
To mój pierwszy szampon bez SLS/SLeS, który bardzo dobrze oczyszcza włosy i sprawia, że są puszyste, nie powoduje oklapnięcia, a co najważniejsze w połączeniu z balsamem wydłuża ich świeżość o pół dnia. Niby nic, ale zawsze cieszy :) Szampon na cedrowym propolisie bez problemu radzi sobie z olejami. Niestety jego oczyszczające właściwości na dłuższą metę powodują lekki przesusz włosów, dlatego robię sobie od niego przerwy. Aktualnie wykończyłam opakowanie i na pewno kiedyś do niego wrócę.


Cena obu produktów to ok. 18-20zł za 600ml. Do nabycia głównie w sklepach internetowych.

Pozdrawiam :)