Ukierunkowane ujędrnianie z Ziają Rebuild
9.9.13

Ukierunkowane ujędrnianie z Ziają Rebuild

Hej :)

Piękny, słoneczny weekend za Nami, teraz na scenę wkroczyła przytłaczającą jesień i tak jakoś smutno się zrobiło. Na pocieszenie zapaliłam sobie wosk YC i przyszłam podzielić się z Wami informacją o produkcie, który w ostatnim czasie poprawił wygląd mojej skóry - maśle do ciała Ziaja Rebuild ukierunkowane ujędrnianie.
Co obiecuje producent?


Skład


Konsystencja i zapachMasło ma gęstą konsystencję, bardzo przyjemnie się rozprowadza i szybko wchłania. Zapach ma bardzo pobudzający, lekko mentolowy.

Działanie
Na wstępnie powiem, że nie oczekuję od takiego produktu cudów i zwalczenia w magiczny sposób cellulitu. Skusiłam się na zakup ponieważ moja skóra dosyć mocno straciła na jędrności, a widząc takie bogactwo składników i dużo pozytywnych opinii pomyślałam, że coś w tym może być i nie zawiodłam się - masło bardzo dobrze ujędrnia i nawilża skórę, która staję się gładsza i bardziej napięta. Po wsmarowaniu daje uczucie chłodu, ale nie jakieś nachalne, jednak nie wiem, jak będzie się to sprawdzać zimą. Ja jestem z produktu bardzo zadowolona, zużywam już drugie opakowanie i zapewne nie ostatnie.
Używałam 1-2 razy dziennie na uda, pośladki i brzuch w połączeniu z ćwiczeniami i zdrowym odżywianiem!

Cena i dostępność
15zł za 200ml. Z dostępnością nie ma problemu - dostaniemy je w Rossmannie, Naturze, hipermarketach.


Pozdrawiam :)