Dawka kofeiny z rana z żelem Yves Rocher
8.10.13

Dawka kofeiny z rana z żelem Yves Rocher

Hej :)

Zaczęła się uczelnia, wstawanie po 5-ej i poranny wygląd zombie. Totalnie odzwyczaiłam się od tak wczesnego wstawania po 3-ech miesiącach wakacji, jestem z rana nie do życia i snuję się po mieszkaniu jak cień. Z pomocą przychodzi mi wtedy mój nowy nabytek - żel pod prysznic ziarna kawy firmy Yves Rocher.Kawy nie pijam, ale jej zapach uwielbiam i jak widzę kosmetyki kawowe, to od razu mam na nie chęć. Gdy dostałam paczkę oczywiście ten żel wpadł w moje ręce jako pierwszy i nie zawiodłam się - ma mocny, pobudzający aromat kawy! Uwielbiam jego zapach i czasami sięgam po niego tylko po to, żeby go poczuć. Mój facet również od razu go polubił i chętnie mi go podbiera.


Żel jest niezwykle wydajny. Kupując kosmetyk do mycia o pojemności 200ml, byłam przekonana, że starczy na niezbyt długo, a tu spotkała mnie miła niespodzianka. Nie wysusza skóry, dobrze się pieni i zostawia delikatny zapach na ciele.

Skład:

Jakbyście się kiedyś zastanawiały, na jaki żel z oferty Yves Rocher się skusić, to zdecydowanie polecam Wam tą kawową rozkosz :)
Cena to 8,90zł.

Pozdrawiam :)