22-28.11.13 -40% na kolorówkę w Rossmannie - co zamiarzam kupić? / 21-24.11.2013 -40% w Super-Pharm
21.11.13

22-28.11.13 -40% na kolorówkę w Rossmannie - co zamiarzam kupić? / 21-24.11.2013 -40% w Super-Pharm

Hej :)Listopad był i nadal jest dosyć ciężkim dla mnie miesiącem. Ciągle coś do zrobienia na uczelni i w domu, do tego zachorowała moja psina i czasu na bloga za bardzo nie miałam. Na zakupy również. Na szczęście od jutra Rossmann porozpieszcza Nas promocją -40% na kolorówkę, z której na pewno skorzystam, w ramach odstresowania i nagrody. Co mam w planach nabyć?


Na pewno skuszę się na lakiery Rimmel Salon Pro, które marzą mi się od dłuższego czasu, jednak ciągle szkoda było mi dać za nie tyle, ile kosztują w cenie regularnej. Pewnie ciężko będzie mi się zdecydować na konkretne kolory i pójdę jutro na żywioł, bo podoba mi się z nich wiele, ale na pewno nie mam zamiaru aż tylu kupić ;)


Na pewno kupię też niezawodny tusz Max Factor 2000calorie :)


I pomadkę Wibo Eliksir 05 :)


Może skuszę się też na te pomadko-błyszczyki z Lovely :)

Myślę też o zakupie jakiegoś dobrego tuszu, ze średniej półki cenowej, który bardzo mocno pogrubia rzęsy. Polecacie jakiś? Od razu mówię, że nie lubię tuszy, które dają naturalny look, interesuje mnie efekt sztucznych rzęs! :D

Jak tak teraz pomyślę, to kuszą mnie jeszcze piaski Wibo.... Och, czuję, że jutro z samego rana wybiorę się do Rossmanna, póki jeszcze wszystko nie zostanie wykupione! Na szczęście będę miała taką możliwość, ponieważ jutro robię sobie wolne, muszę w końcu odpocząć.
Oczywiście od razu po zakupach pochwalę się Wam, na co się ostatecznie skusiałam.


Oprócz Rossmanna ciekawą promocję przygotował dla Nas Super-Pharm. W dniach 21-24.11.1013 wszystkie podkłady, tusze do rzęs, produkty do oczyszczania twarzy, produkty wspomagające odchudzanie, produkty wspomagające odporność, witaminy i minerały, odżywki do włosów, maski do włosów, kuracje do włosów, produkty do stylizacji włosów oraz produkty do pielęgnacji dziecięcej -40% taniej :)

Skusicie się na coś?

Pozdrawiam :)