Paczka od Uroda Polska  + zamówienie z Paatal + inne zakupy
15.2.14

Paczka od Uroda Polska + zamówienie z Paatal + inne zakupy

Hej :)

Sesja pokonana, w końcu mam kilka dni na przyjemności i czas tylko dla siebie :) Plany już są, na pewno z tych dni skorzystam na maxa! Oczywiście wracam też do blogowania, bo nie było mnie tutaj aż 11dni... Obiecuję, że do następnej sesji się to nie powtórzy ;)

Na dzisiaj zaplanowałam pokazanie Wam, jakie nowości wpadły do moich zbiorów i co aktualnie testuję.


Tydzień temu otrzymałam paczkę od firmy Uroda Polska, w której znalazły się 3 produkty Melisa (balsam do ciała, krem silnie nawilżający i płyn micelarny) oraz krem Słonecznik z serii Kwiaty Polskie. W ruch już poszły 3 kosmetyki Melisa i powiem, że na tą chwilę jestem z nich bardzo zadowolona :)


Z powodu braku tuszu, fajnej promocji na Revlona CS oraz darmowej wysyłki skusiłam się na zamówienie na w sklepie internetowym Paatal. Przy okazji wpadły też inne rzeczy, bo ceny bardzo zachęcały ;) Nie spodziewałam się, że nowa wersja Revlona jest aż tak jasna - u mnie 180 jest lekko za jasny, a kiedyś był lekko za ciemny. Nie wiem, po co w tuszu Loreal ten złoty brokat, bo nic on nie zmienia oprócz faktu, że jest go mnóstwo na waciku i dookoła oczu w czasie zmywania :P


Wcześniej zaopatrzyłam się w podkład Max Factor Lasting Performance i moją ulubioną lnianą odżywkę Herbal Care.


Mam też pierwsze masełko z The Body Shop, które bardzo mi się spodobało i magiczne, złuszczające skarpetki, które podobno robią cuda ze stopami. Czekam na te cuda!

Odkryłyście ostatnio jakiś ciekawy produkt?

Pozdrawiam :)