Yankee Candle - Summer Scoop i Pineapple Cilantro
20.2.14

Yankee Candle - Summer Scoop i Pineapple Cilantro

Hej :)

Dzisiejszy notka jest wpisem automatycznym. Ja właśnie dzisiaj wyleciałam do Paryża z ukochanym, świętujemy jego urodziny :) Serdecznie Was pozdrawiam i na pewno opowiem, jak było :)

Chciałam Wam dzisiaj przedstawić dwa zapachy Yankee Candle, które bardzo mi się spodobały. Jeżeli szukacie jakichś przyjemnych zapachów, a tych wosków jeszcze nie miałyście, to bardzo Wam je polecam :)


Summer Scoop
Przepiękny zapach lodów truskawkowych, słodziutkich i kuszących. Wbrew pozorom nie jest to mdląca słodycz, lecz wyważona – nie ma jej w nadmiarze, ale zaspokaja w pełni zachcianki słodyczowego maniaka (ale tylko w zapachach ;) ) jakim jestem. Bardzo przyjemny i kojarzący się z miłymi chwilami zapach. Na pewno kupię go ponownie :)Pineapple Cilantro
Tutaj otrzymujemy typowy zapach ananasa, prawie pozbawiony słodyczy, dosyć wytrawny.  Mimo że nie przepadam za takimi zapachami, to ten wosk bardzo mi się podoba, ma w sobie coś ciekawego, chociaż z nutką słodyczy byłby jeszcze lepszy. Zdecydowanie przypadnie do gustu fankom owocowych zapachów. 

Znacie te zapachy?

Pozdrawiam :)