Holo top coat Colour Alike
30.7.14

Holo top coat Colour Alike

Hej :)

Czy są wśród Was fanki holograficznych lakierów? :) Top, który dzisiaj chcę Wam pokazać jest świetnym rozwiązaniem, gdy mamy pełno lakierów i nie chcemy dokupować kolejnych, podobnych odcieni z efektem holo. Dzięki wprowadzonemu przez Colour Alike topowi możemy z każdego lakieru stworzyć pięknie mieniący się efekt na paznokciach!


Ten top coat to połączenie utwardzacza z pigmentem holograficznym. Zawiera dużo drobinek, które przepięknie rozszczepiają światło, mieniąc się wielobarwnie. W słońcu efekt jest na prawdę super, a do jego uzyskania wystaraczy jedna warstwa, która bardzo szybko wysycha. Na palcu serdecznym nałożyłam 2 warstwy, ale uważam, że 1 prezentuje się lepiej. Przy dwóch paznokieć jest bardzo rozjaśniony, a kolor bazowy przestaje być widoczny. Jak to mówią - co za dużo to niezdrowo ;) Mój aparat nie do końca potrafi odzwierciedlić efekt jaki daje - na żywo jest bardziej holo ;) Jako lakier bazowy użyłam Rimmel Salon Pro 312 Ultra Violet, który pokazywałam Wam wczoraj (KLIK).

Po czasie drobinki lubią opadać na dno, dlatego najlepiej przed użyciem go wymieszać, aby uzyskać równomierny efekt na paznokciach. 

Pojemność: 8ml.
Cena: 11,99zł.

Pozdrawiam :)