Yankee Candle: Soft Blanket, Black Coconut
14.8.14

Yankee Candle: Soft Blanket, Black Coconut

Hej :)

Pogoda trochę spuściła z tonu, a ochłodzenie idealnie zachęca do codziennego palenia wosków. Dzisiaj pora na 2 zapachy, które polecam.


Soft Blanket
Byłam zmęczona, smutna i bez humoru, pomyślałam: może jakiś wosk poprawi mi nastrój? Przejrzałam cały arsenał i wybór był prosty – padło na misia, który otula miękkim kocykiem i relaksuje cudowną wonią… Soft Blanket to jeden z najpiękniejszych zapachów od YC. Długo nie zwracałam na niego uwagi, bo myślałam, że pachnie świeżym praniem lub czymś podobnym. Gdy miałam pierwszy raz okazję powąchać go na żywo od razu przypadł mi do gustu. Po rozpaleniu pojawiła się miłość! Zapach jest niezwykle przyjemny, bardzo nietypowy i ciężki do opisania. Jest lekko perfumowany, ale tak subtelnie, co dodaje mu wyjątkowości i nie drażni nosa. Wyczuwalne są też pudrowe i waniliowe nuty zapachowe. Jest intensywny, zawsze po rozpaleniu czuję go w całym mieszkaniu. Podsumowując - podziwiam kreatywność osób tworzących zapachy w YC :)

Black Coconut
Czyli kokos bez kokosa ;) Jest to mieszanka dojrzałego kokosa, egzotycznych kwiatów i drzewa cedrowego. Tak jak na wstępie zaznaczyłam -  kokosa tam nie wyczuwam. Kompozycja jest trochę romantyczna, trochę tajemnicza, a na pewno bardzo słodka i przyjemna. Czarny kolor wosku nie kojarzy się ze słodkością, a tu po rozpuszczeniu taka miła niespodzianka. Zapach jest niebanalny i bardzo ciekawy, idealny do spędzania letnich wieczorów z ukochanym...

Niedługo przedstawię Wam nowości z serii Q3. Na tę chwilę mogę zdradzić, że Amber Moon to przepiękny zapach, którym nie pogardziłabym w formie świecy :)

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.