Woski zapachowe Handmade Scented.pl: Sernik z jagodami i Wiek niewinności
11.9.14

Woski zapachowe Handmade Scented.pl: Sernik z jagodami i Wiek niewinności

Hej :)

W ostatnich nowościach pokazywałam Wam woski, które otrzymałam do testów. Paczuszka ucieszyła mnie podwójnie, bo mam fioła na punkcie zapachów, z czego mój S. się często śmieje, a do tego zapachy okazały się świetne i każdy przypadł mi do gustu :) Woski wykonane są własnoręcznie przez właścicielkę sklepu scented.pl. Nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, bo tworzenie takich kompozycji jest nie lada wyzwaniem, którego ja bym osobiście chyba się nie podjęła :P

Po pierwszym zetknięciu z woskami wyczuwa się, że do ich produkcji zostały użyte wysokiej jakości olejki eteryczne. To dzięki nim zapachy tak zachwycają i oczarowują pięknym aromatem. Oczywiście potrzebne są też uzdolnienia, bo zapachy się same tak ładnie nie skomponują, a to autorce jak najbardziej się udało :D Wosk nie kruszy się, łatwo go połamać, szybko się topi i roznosi aromat po całym pokoju. Nie ma powodów do narzekania ;) Dzisiaj przedstawię Wam dwa zapachy z czterech, które otrzymałam, a mianowicie kuszący Sernik z jagodami i lekki Wiek niewinności :)


Sernik z jagodami
Ten wosk jako pierwszy wylądował w moim kominku i jako pierwszy został wypalony do końca. Mamy tutaj mnóstwo jagód - najpyszniejszych, najcudowniejszych i najsoczystszych! To najpiękniejszy jagodowy zapach, z jakim miałam do czynienia i ciężko będzie go zdetronizować. Po kilku godzinach palenia wyczuwam słodkie nuty i wtedy zaczyna pachnieć jak serniczek, ale zupełnie mi nie przeszkadza, że wcześniej go nie wyczuwam. Do szczęście wystarczą mi te cudowne jagody ♥


Wiek niewinności
Nazwa tego wosku została idealnie dobrana. Zapach jest lekki, niewinny i piękny. Jeżeli lubicie wosk First Crush WoodWick, to ten na pewno przypadnie Wam do gustu. Zapach jest delikatny i lekko perfumowany. Na sucho czuję piękny aromat i dość mocno wysuwającego się z bocznego planu grapefruita, a po rozpaleniu mieszanka jest zrównoważona i tworzy kompozycję niezwykle przyjemną. Zapach jest lekki, ale wyczuwalny i na pewno nikogo nie będzie bolała po nim głowa. Długo unosi się w powietrzu i bardzo dobrze, bo zapachu tego nie ma się dość. Mogłabym mieć takie perfumy. Polecam :)


Tutaj macie wszystkie zapachy, które otrzymałam:W ofercie znajduje się 12 wosków, które możecie obejrzeć na stronie scented.pl.

Zaciekawił Was któryś zapach? :D

Pozdrawiam :)