Yankee Candle Simply Home: Vanilla Frosting i Rainwashed Berry
26.9.14

Yankee Candle Simply Home: Vanilla Frosting i Rainwashed Berry

Hej :)

Zimno, szaro, i buro... Trzeba sobie jakoś umilać ten smutny, jesienny czas, a najlepiej w tej roli sprawdzą się woski i świece zapachowe :) Dzisiaj przedstawię Wam dwa zapachy z serii Simply Home, z których jeden przenosi w świat słodyczy, drugi jest bardzo miłym wspomnieniem lata :)

Vanilla Frosting
Ten wosk to jedna z najprzyjemniejszych, waniliowych słodyczy wśród wosków.  Śmiem twierdzić, że to najładniejszy zapach spośród oferowanych tart Simply Home. Mamy tutaj wanilię, którą chce się delektować, otula Nas ona swoim ciepłem i cudownym aromatem, którego nigdy nie ma się dość… Uwielbiam ten zapach, wypaliłam właśnie ostatni kawałek i jedno wiem na pewno – ponownie trafi on w moje ręce!

Rainwashed Berry
Ten wosk to kompozycja owoców leśnych, w których dominują jagody i borówki połączone z agrestem, porzeczkami i wiśniami. Kompozycja jest bardzo ładna, dosyć wytrawna i mocna. Zapach idealny na okres wiosenno-letni, na chłodniejsze dni brakuje mi w nim słodyczy. Polecam ten zapach fankom typowo owocowych aromatów. Można nim przywołać wspomnienie lata :)


Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.