Woski zapachowe handmade od Scented.pl: Sen o Madagaskarze i Kawa z mlekiem
2.11.14

Woski zapachowe handmade od Scented.pl: Sen o Madagaskarze i Kawa z mlekiem

Hej :)

Jakiś czas temu umieściłam na blogu wpis o woskach, które szybko podbiły moje serce pięknymi zapachami. Mowa o woskach handmade, które można nabyć na stronie scented.pl. Poprzednio przedstawiłam Wam moich dwóch ulubieńców, dzisiaj pora na równie piękny Sen o Madagaskarze i poranną Kawę z mlekiem.


Sen o Madagaskarze
Jeżeli marzycie o pięknym, waniliowym zapachu, to ten wosk jest stworzony dla Was. Mamy tutaj czystą wanilię, lekko słodką, ale nie typowo jedzeniową, lecz bardziej naturalną. Zapach przyjemnie relaksuje i niesamowicie dobrze komponuje się z innymi woskami, szczególnie tymi owocowymi. Lubię dosładzać sobie w ten sposób zapachy, które są dla mojego nosa zbyt wykwintne :)


Kawa z mlekiem
Lekka kawa ze sporą ilością mleka – tyle wystarczy, aby opisać ten wosk. Gdy zagłębiam się w zapach wyczuwam lekką nutę słodyczy. Zapach nie jest męczący ani za mocny i roznosi się pięknie po pokoju. Ciągle poszukuję kawowego ideału, ten wosk nim nie został, ale uważam, że jest bardzo przyjemny.  

Jestem bardzo ciekawa, czy miałyście okazję testować któryś z tych wosków :) Aktualnie na stronie pojawiły się nowe zapachy, które bardzo kuszą, szczególnie Orzechove love, Ciasto dyniowe z kruszonką i Cukrowe jabłko :)

Pozdrawiam :)