Zakupy - Rossmann promocja 1+1 i inne
11.11.14

Zakupy - Rossmann promocja 1+1 i inne

Hej :)

Ostatnio nie kupuję zbyt wiele. Nie mam czasu na zakupy i zachcianki kosmetyczne jakoś wyparowały. Uzupełniam jedynie braki i ewentualnie dokupuję rzeczy, które wpadły mi w oko, ale jest tego bardzo mało. Grzecznie oczekuję na DDD, w którym na pewno poszaleje i kupię produkty, na które czaiłam się od dłuższego czasu. Przejdźmy do rzeczy, czyli do zakupów :)


W promocji 1+1 nie zamierzałam szaleć, bo nie podoba mi się idea dobierania w pary produktów o podobnych cenach. Wiedziałam, że chcę tusze L'Oreal i żel do brwi Wibo, do tego dobrałam niebieski piasek. Dużo bardziej satysfakcjonowałaby mnie promocja -40% lub -49%, bo miałam sporo innych zachcianek, ale były one bardzo zróżnicowane cenowo. Może to i dobrze - Rossmann zadbał o stan mojego portfela ;)


Skusiłam się również na odżywkę i kurację do włosów Isana Oil Care. Zabieram się od jutra za ich testy. Czytałam dużo pozytywnych opinii na ich temat i mam nadzieję, że u mnie też się sprawdzą :)


Tutaj zakupy to było głównie uzupełnienie braków plus małe widzimisię w postaci lakieru Wibo.


Z Biedronkowej gazetki kupiłam tylko żel pod prysznic, głównie ze względu na duże opakowanie i nadzieję na fajny zapach. Na tym drugim trochę się zawiodłam, ale ważne, że żel sam w sobie bardzo dobrze się spisuje.


Pilnie potrzebowałam czegoś matującego, bo moja cera zaczyna coraz mocniej błyszczeć i skusiłam się na ten puder, ze względu na liczne, pozytywne opinie. Cudów nie ma, ale spisuje się ok i kolor jest bardzo ładny.

Znacie jakiś dobry, mocno matujący puder? Szczególnie jestem ciekawa opinii tych z Was, które tak jak ja, zmagają się z bardzo tłusta cerą :)

Pozdrawiam :)