Yankee Candle: Napa Valley Sun i Vanilla Satin
27.5.15

Yankee Candle: Napa Valley Sun i Vanilla Satin

Hej :)

Dzisiaj dwa kolejne zapachy Yankee Candle na tapecie: Napa Valley Sun i Vanilla Satin. Od jutra za to zabieram się za testowanie nowych wosków sojowych od Goose Creek, które niedawno weszły na polski rynek. Kupiłam na razie po kosteczce z kilku zapachów, aby przekonać się, czy warto inwestować w wosk za 22zł ;) Na pewno coś o tych woskach pojawi się na blogu, ale na razie wróćmy do Yankee Candle :)


Napa Valley Sun
Bardzo ciepły i przytulny zapach. Gdy unosi się w powietrzu, widzę te rozgrzane słońcem pola z obrazka...  Czuję w nim nuty bursztynu, wanilii i lekkich perfum.  Wosk jest mocny i czasami jego zapach mnie męczy, a czasami relaksuje, wszystko zależnie od nastroju. Na pewno nie spodoba się każdemu, ale to jeden z tych zapachów, które warto przetestować na własnym nosie ;)


 Vanilla Satin
Jeżeli szukacie wanilii innej, niż występuje w jedzeniowych zapachach, to zdecydowanie polecam sięgnąć po ten wosk. Mamy tutaj wanilię lekko słodką i perfumowaną, spokojną i bardzo przyjemną. Zapach jest wyczuwalny, ale nie męczy, w powietrzu unoszą się otulające, pudrowe nuty. Myślę, że spodoba się nawet osobom, które na co dzień nie przepadają za wanilią.

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.