Yankee Candle: Red Raspberry i Shea Butter
20.5.15

Yankee Candle: Red Raspberry i Shea Butter

Hej :)

Na początku roku pojawiło się w Polsce sporo nowych zapachów od Yankee Candle. Dzisiaj o dwóch z nich - Red Raspberry będącym częścią walentynkowej kolekcji i Shea Butter, który znalazł się w tegorocznych, wiosennych nowościach (Q1).


Red Raspberry
Red Raspberry to intensywna i szybko otaczająca pomieszczenie malina. Dojrzała, soczysta, ale z upływem palenia przeistaczająca się w lekką nutę dżemu malinowego... Nie jest to dla mnie problemem, bo ten zapach również mi się podoba. Zdecydowanie dla osób lubiących owocowe aromaty. Wosk został wprowadzony jako seria walentynkowa, ale jak dla mnie idealnie pasuje właśnie teraz, gdy roślinność obudziła się ze snu zimowego, a za niedługo będziemy mogli jeść przepyszne malinki prosto z krzaka :)


Shea Butter
Naturalne masło Shea nie przyciąga zapachem. Każdy kto je wąchał wie, że taki aromat roznoszący się po całym mieszkaniu nie jest dobrym pomysłem :P  Z tego powodu byłam bardzo ciekawa, co wymyśli YC, aby stworzyć zapach przyjemny, lekki i kojarzący się z zapachem najlepszego pod względem regeneracji skóry masła. Zanim miałam okazję zapoznać się z SB czytałam, że pachnie jak balsamy z masłem Shea. Nie miałam pojęcia, o jakie konkretnie balsamy chodzi, bo każdy z tym składnikiem pachnie inaczej. Odpaliłam wosk i .... odpłynęłam! Zapach jest przyjemny, mocny, ale nie duszący czy ciężki, kremowy i odprężający. Kojarzy mi się z relaksem i domowym SPA! 

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.