Zamówienie z Tołpy
31.5.15

Zamówienie z Tołpy

Hej :)

Uwielbiam dobre kosmetyki, zakupy przez internet i duże promocje, ale to chyba przypadłość większości kobiet. Podczas promocji na pielęgnację twarzy w Rossmannie zapragnęłam zapoznać się z firmą Tołpa, ale nie dane mi było znaleźć R. z dermokosmetykami, a tego, co chciałam, nie było w podstawowym asortymencie. Postanowiłam pobuszować na stronie Tołpy i cóż ujrzały moje oczy...? -30zł za zapisanie się do newslettera, darmowa wysyłka i duży wybór. No jakbym mogła nie skorzystać :D Były też promocje na bestsellery (-30%), ale nic mnie nie zainteresowało.


Kupiłam dwa małe kremy do rąk Tołpa Botanic Czerwony ryż, które są idealne do torebki (chociaż są tak dobre, że ostatnio w domu tylko po nie sięgam ;D), regenerujący krem kokon do stóp  i odżywczy krem - miód na dzień z serii Czarna róża oraz nawilżające mleczko - nektar Amarantus. Gratis dostałam nawilżającą odżywkę - maskę Gardenia tahitańska. Za wszystko zapłaciłam 51zł, tak jak wspominałam, wysyłka była darmowa. Muszę pochwalić Tołpę za na prawdę dobrą jakość produktów oraz za piękne zapachy. Seria Czarna róża podbiła totalnie moje serce i mój nos!


Dodatkowo mogłam kupić 5 próbek po 1gr oraz 3 próbki znalazłam w kremie do twarzy. 

Ogólnie muszę pochwalić firmę za profesjonalizm. Bardzo podoba mi się obsługa klienta, wygląd kosmetyków i ich działanie, kuszące promocje i gratisy, no i kupili mnie tymi pięknymi zapachami! ;)

Znacie firmę Tołpa? Macie wśród ich asortymentu swoich ulubieńców? 

Pozdrawiam :)