Yankee Candle: Aloe Water i Cherry Vanilla
10.6.15

Yankee Candle: Aloe Water i Cherry Vanilla

Hej :)

Musicie mi wybaczyć moją nieobecność przez ostatni tydzień, ale miałam dużo nauki. W ramach rekompensaty będę miała dla Was w sobotę rozdanie :) Przejdźmy jednak do dzisiejszego tematu, czyli do Yankee Candle. Dzisiaj zapachy wiosenne: Aloe Water i Cherry Vanilla.


Aloe Water
Woda aloesowa, a raczej woda melonowo - arbuzowo - aloesowa, jest bardzo dobrym pomysłem na umilenie sobie ciepłych, słonecznych, wiosennych dni, kiedy poszukujemy odświeżenia i lekko owocowych zapachów. Po pierwszym kontakcie z tym woskiem byłam zawiedziona, ale teraz wiem, że paliłam go w nieodpowiednim czasie, gdyż była to zima. Nie pasował mi wtedy, trochę drażnił. Jego zalety odkryłam w ostatnim czasie i mimo że nie jest to najpiękniejszy zapach, to będę go bardzo miło wspominać.


Cherry Vanilla
Jeżeli lubicie dojrzałe i soczyste wiśnie, to na pewno będzie to zapach dla Was. Wanilia gra tutaj drugie skrzypce i lekko osładza cierpką nutę, ale nie jest nachalna, raczej przytłumiona i wyczuwa się ją gdzieś daleko w tle. Zapach bardzo ładny, przyjemnie owocowy, idealny na cieplejsze dni.  

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.