Miętowy piasek Lovely Summer Sand nr 5
18.7.15

Miętowy piasek Lovely Summer Sand nr 5

Hej :)

Nie ma to jak w końcu mieć wolne, pogoda zapowiada się cudowna, a ja umieram z powodu bolącego brzucha :( Nie martwcie się, nie przyszłam Wam tutaj marudzić, lecz pomyślałam, że tak dawno nie było notki z prezentacją lakieru, że czas najwyższy to zmienić! Nie kupuję ostatnio nowych nabytków, w tym roku wpadło tylko kilka sztuk, ale na pewno mam Wam do pokazania kilka ciekawych egzemplarzy. Zacznę od nowego piasku firmy Lovely - Summer Sand nr 5.


Kolor to ciemniejsza mięta, bardzo wakacyjna i pozytywna. Brakowało mi bardzo takiego koloru, więc ucieszyłam się, gdy ujrzałam go w drogerii. Przy malowaniu spotkał mnie lekki zawód, bo... mało piaskowy ten piasek! Faktura jest bardzo delikatna, do tego drobinki, które widoczne są w buteleczce, na paznokciu gdzieś zanikają. Pomimo tego lakier mi się podoba, bo tak jak większość piasków szybko wysycha, łatwo się rozprowadza i dosyć długo utrzymuje się na paznokciach - ok. 5 dni.


Podsumowując lakier często gości na moich paznokciach, szczególnie dobrze się z nim czuję w słoneczne, ciepłe dni. Mam jeszcze z tej serii błękitny piasek, który zaprezentuję w jednym z następnych wpisów :)

Co o nim sądzicie? Przypadł Wam do gustu? :)

Pozdrawiam :)