FANPAGE I INSTAGRAM
16.3.17

FANPAGE I INSTAGRAM

Hej :)

Dzisiaj nie będzie recenzji, ale kilka istotnych informacji. Otóż po latach postanowiłam w końcu założyć Fanpage bloga i Instagram. Pewnie jestem jedną z nielicznych, która do tego pory tego nie zrobiła, ale kiedyś nie miałam zbytnio czasu na bloga, który był dla mnie najważniejszy, a co dopiero na social media. Jeżeli chodzi o Facebooka, to mam do niego mieszane uczucia. Myślę jednak, że jest bardzo dobrym sposobem kontaktu z Wami i na pewno będę prowadziła go regularnie. Dodatkowo osoby, które nie chcą zakładać konta na bloggerze, będą miały możliwość łatwego obserwowania bloga.


Konto na Instagramie mam już od jakiegoś czasu, ale do tej pory nie udostępniałam zdjęć i wchodziłam na nie bardzo nieregularnie. Pora to zmienić, szczególnie że jest to bardzo przyjemna i łatwa w użyciu aplikacja. Możecie spodziewać się tam zdjęć związanych z tematyką urodową oraz z ciekawych miejsc, które odwiedzę. Na razie jest tam tylko jedno zdjęcie z zeszłego weekendu, ale na pewno pojawi się więcej już w najbliższym czasie ;)Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłam :D Miło mi będzie, jeżeli polubicie moje konta. Podawajcie również w komentarzu nazwy swoich kont na Instagramie :)

Jestem bardzo ciekawa jakie macie podejście do Facebooka i Instagrama? Lubicie z nich korzystać? A może znajdzie się ktoś, kto jeszcze nie założył Fanpage'a lub Insta? Czy może byłam ostatnia? :DPozdrawiam :)