Coastal Living Yankee Candle
7.6.17

Coastal Living Yankee Candle

Hej :)

Trochę zwlekałam z wypróbowaniem wosku Coastal Living, bo morskie zapachy podobają mi się najbardziej w ciepłe dni. Nie spieszyłam się również z jego odpaleniem, bo takie zapachy nie należą do moich ulubionych. Gustuję w słodkich, owocowych i kwiatowych woskach. Są jednak takie dni, kiedy pragnę odmiany i szukam nowych doznań. Wybieram wtedy zapachy, które teoretycznie nie powinny zrobić na mnie wrażenia i sprawdzam, czy nie miałam o nich mylnego zdania. Jednym z takich zapachów jest wosk Coastal Living Yankee Candle.

Wosk Coastal Living Yankee Candle. Blog, opinie.

Coastal Living

Intrygujący słodko-słony koktajl łączący zapachy soli morskiej, lawendy i nadmorskich kwiatów z mchem i koralowym piżmem.

Coastal Living to według producenta zapach słodko-słony, ja jednak nie wyczuwam w nim słodkości. Wyraźnie czuję sól morską i zielony akcent mchu. Zapach jest bardzo świeży i rześki. Moc jest średnia, ale dla mnie to plus, bo większa intensywność mogłaby mnie przytłoczyć. W takim wydaniu tworzy bardzo fajne tło. Co ciekawe na sucho i na początku palenia wyczuwam zapach prania, jednak po czasie zanika. Zapach nie znajdzie się w gronie tych, po które sięgam z przyjemnością, ale na pewno miło będzie go od czasu do czasu odpalić. Polecam fanom świeżych, morskich zapachów.

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK