poniedziałek, października 23, 2017

Odszkodowanie po wypadku


Zapewne każdy z Was słyszał o kierowcach jeżdżących pod prąd na autostradzie. Ja jeszcze niedawno znałam to zjawisko tylko z opowieści, jednak w poprzedni weekend miałam okazję poznać na własne oczy jego skalę. Autostrada A4 w okolicach Wrocławia to miejsce, w którym wypadki zdarzają się bardzo często. Niestety. Ze względu na brak pasa awaryjnego droga zazwyczaj staje się nieprzejezdna i trzeba trochę odczekać. My czekaliśmy ponad godzinę i w tym czasie kilka aut, które stały niedaleko nas, najzwyczajniej w świecie zawróciła i pojechała pod prąd na autostradzie. Obawiam się, że za nami takich przypadków było więcej. I to przeraża. 

Odszkodowanie po wypadku Automobilis

Wypadki to nie tylko ruchliwa autostrada, mogą zdarzyć się wszędzie. Nie ważne jak dobrymi jesteśmy kierowcami i jak jesteśmy ostrożni, nigdy nie możemy być pewni zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Gdy dojdzie do wypadku, w którym będziemy poszkodowanymi, należy się nam odszkodowanie po wypadku. Problemem jest fakt, że Towarzystwa Ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę poszkodowanych i oferują bardzo zaniżone wysokości odszkodowania. Jak sobie radzić z nieuczciwymi zagraniami ubezpieczyciela? W takiej sytuacji może pomóc AUTOMOBILIS. Firma specjalizuje się w rzetelnej wycenie szkód oraz oferuje wykup lub dopłatę do odszkodowania za wypadek samochodowy. Wystarczy przesłać dokumenty dotyczące szkody, a firma bezpłatnie określi jakie środki pieniężne należą Ci się za odszkodowanie powypadkowe. Po zawarciu współpracy uzyskasz szybko dodatkowe środki pieniężne, nie narażasz się na koszty postępowania sądowego oraz nie tracisz żadnych zniżek ubezpieczeniowych. Współpraca z wyspecjalizowaną firmą opłaci się, gdy nie satysfakcjonuje Cię uzyskane odszkodowanie i nie chcesz wchodzić w długotrwałe negocjacje z ubezpieczycielem lub obawiasz się przegrania sprawy na etapie postępowania sądowego.


Odszkodowanie po wypadku Automobilis

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej AUTOMOBILIS.

4 komentarze:

  1. Na szczęście nigdy nie miałam wypadku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała korzystać z usług tej firmy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Cóż radzę jednak temat zgłebić. Niestety warunki współpracy z takimi firmami bywają bardzo nieadekwatne do pracy. Z praktycznego punktu widzenia lepiej zainwestować w prawnika, który jest w stanie wynegocjować lepszą ugodę i ostatecznie wyjdzie to taniej i profesjonalnie. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)