Coś się kończy, coś się zaczyna
12/31/2017

Coś się kończy, coś się zaczyna

Kolejny rok za Nami... Kiedy to zleciało? Sama nie wiem. Dla mnie był to rok sporych zmian, obrania nowego celu w życiu, powrotu do blogowania, cudownych podróży i ogromnej straty, z którą nadal nie mogę się pogodzić... O wszystkim postaram się opowiedzieć w podsumowaniach, które pojawią się w styczniu. Teraz chciałabym Wam życzyć udanej zabawy sylwestrowej, czy to na imprezie czy w dresie przed telewizorem! Niech każdy spędzi ten czas tak, aby być szczęśliwym. Wejdźcie z uśmiechem w Nowy Rok! No i oczywiście życzę Wam i sobie, aby 2018 był jeszcze lepszy niż poprzedni! :*

Coś się kończy, coś się zaczyna | Szczęśliwego Nowego Roku!

Ja na koniec roku dostałam prezent od Disqus. Po miesiącu w końcu wczytały się stare komentarze! Już w sumie pogodziłam się z tym, że setki/tysiące komentarzy mogło przepaść, a dzisiaj w końcu je ujrzałam! ♥ To przypieczętowuje fakt, że pozostanę przy Disqus na stałe. System jest świetny i od razu blokuje spamerskie komentarze, które zaczynały mnie bardzo drażnić. Jeżeli zastanawiacie się nad zmianą, to ja polecam :)

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)