Indigo Catwalk | Piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestra
12/22/2017

Indigo Catwalk | Piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestra

Wczoraj zrobiłam już paznokcie na święta i sylwestra. Wybrałam piękną czerwień z drobinkami, czyli lakier hybrydowy Indigo Catwalk. Dawno nie miałam czerwieni na paznokciach, a teraz nie mogę się na nie napatrzeć. Czerwone drobinki pięknie lśnią w świetle i sprawiają, że kolor wygląda na jaśniejszy niż jest w rzeczywistości. Jest to głęboka czerwień z dużą ilością jasno czerwonych drobinek.

Lakier hybrydowy Indigo Nails Catwalk - piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestraLakier hybrydowy Indigo Nails Catwalk swatche na paznokciach - piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestra

INDIGO CATWALK

To mój pierwszy kontakt z hybrydami Indigo i muszę przyznać, że tak gęstej konsystencji jeszcze się nie spotkałam. Ma to swoje plusy, ale nie obejdzie się również bez problemów. Zacznijmy od pozytywów. Lakier Indigo Catwalk świetnie trzyma się płytki. Zostaje tam, gdzie go nałożymy, nie ma opcji, żeby coś się rozpłynęło na boki przed utrwaleniem w lampie. Dodatkowo bardzo mocno kryje. Tak naprawdę wystarczy tylko jedna warstwa do pełnego krycia! Ja dla pewności nałożyłam dwie, ale spokojnie mogłabym pozostać przy jednej. Minusem jest problem z malowaniem przy skórkach. Ciężko przez to pokryć cały paznokieć lakierem.

Lakier hybrydowy Indigo Nails Catwalk Glitter - piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestra
Lakier hybrydowy Indigo Cat Walk Glitter swatche - piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestra
Lakier hybrydowy Indigo Nails Catwalk Glitter swatche na paznokciach- piękna czerwień z drobinkami na święta i sylwestra

Pochwaliłam i trochę ponarzekałam, ale muszę przyznać, że jednym lakier hybrydowy Indigo Catwalk mnie kupił. Paznokcie zrobiłam dużo szybciej niż zawsze! To dla mnie ogromny atut, więc chyba skuszę się jeszcze na jakiś kolor.

Dajcie znać, czy używałyście lakiery hybrydowe Indigo Nails i jakie macie z nimi doświadczenie. Jestem również ciekawa, co myślicie o Indigo Catwalk :)

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 22 - czerwony lakier do paznokci Douglas

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 22
W kalendarzu piękny, czerwony lakier Douglas. Trzeba przyznać, że śmiesznie się złożyło :D


Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)