Lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021
5.12.17

Lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021

Hybrydy Chiodo Pro poznałam dzięki warsztatom, w których miałam okazję brać udział w lipcu podczas See Bloggers. Zaciekawiła mnie bardzo ich konsystencja i szeroki wybór bardzo ładnych kolorów. Nie łatwo zdecydować się, co wybrać, ale jako że w mojej kolekcji brakuje ciemniejszych kolorów, postawiłam na lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021.

Lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021
Lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021 blog opinie

CHIODO PRO AFFAIR 021

Chiodo Pro Affair to ciemny fiolet, który nabiera jaśniejszych refleksów, gdy pada na niego światło. Myślałam, że będzie mi dziwnie w ciemniejszych paznokciach, bo nie miałam takich od wielu miesięcy, a może i lat, ale nic z tych rzeczy. Mogę wręcz powiedzieć, że uwielbiam na nie patrzeć. Kolor jest klasyczny i elegancki.

Lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021 swatche na paznokciach
Lakier hybrydowy Chiodo Pro Affair 021 swatche na paznokciach, idealny kolor na zimę

Chiodo Pro Affair ma gęstą konsystencję, ale mimo wszystko dobrze się go nakłada. Już po pierwszej warstwie nauczyłam się z nim pracować i nie sprawiał większych problemów z malowaniem przy skórkach. Na paznokciach mam 2 cieniutkie warstwy i tyle wystarczy do pełnego krycia. Bezproblemowo się utwardza i nic się z nim nie dzieje podczas noszenia. Myślę, że będzie często gościł na moich paznokciach, szczególnie zimą.
Do manicure użyłam standardowo bazy i topu Semilac.

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 5 - lakier nawierzchniowy Douglas 2w1

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 5
Dzisiaj w kalendarzu trafiło się coś do paznokci. Całkiem fajnie się składa, bo zgrało się z tematyką wpisu :D Produkt dosyć tajemniczy, na opakowaniu znalazłam tylko napis Douglas 2w1 Nail Care. Myślałam, że to odżywka do paznokci, ale okazuje się, że jest to lakier nawierzchniowy. Gdybym używała zwykłych lakierów, to na pewno by się przydał, ale nie ma tego złego, lakier powędruje do kogoś, komu na pewno się przyda i sprawi mu radość :)
Cena ze strony Douglas: 30zł
Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)