Organix Coconut Milk - wzmacniające serum do włosów OGX
19.12.17

Organix Coconut Milk - wzmacniające serum do włosów OGX

Uwielbiam dbać o włosy i nie umiałabym ograniczyć ich pielęgnacji tylko do szamponu i odżywki. Zawsze muszę nałożyć dodatkowo produkt, który zabezpieczy je przed suszarką i warunkami atmosferycznymi oraz wpłynie pozytywnie na ich wygląd. W ostatnim czasie stosuję wzmacniające serum do włosów Organix Coconut Milk (OGX). Kupiłam je w sierpniu podczas promocji w Rossmannie na produkty do pielęgnacji włosów, więc najwyższa pora podzielić się z Wami informacją, czy jest to produkt wart zakupu, ponieważ nie należy do najtańszych.

Organix Coconut Milk - wzmacniające serum do włosów OGX

Serum OGX Coconut Milk zamknięto w  pięknym opakowaniu z pompką. Zapach typowo kokosowy i słodki zarazem. Bardzo przyjemny i wyczuwalny na włosach. Ogromnym atutem jest jego pojemność - aż 118ml. Dodatkowo serum jest tak wydajne, że prędzej mi się znudzi niż je zużyję. Na razie na szczęście daleko mi do znudzenia i ciągle jestem pod wrażeniem jego działania na włosy!

Organix Coconut Milk - wzmacniające, dobre serum do włosów OGX. Blog, opinie

W serum znajdziemy typowe dla takich produktów silikony oraz olej kokosowy, proteiny mleka, masło shea, aminokwasy jedwabiu i albuminę. Samo serum jest dosyć gęste, oleiste i lepiej nakładać je w mniejszych ilościach. Nałożone zbyt obficie daje uczucie lepiących, lekko tłustych włosów, które błyszczą się aż za bardzo. Umiar w jego przypadku jest bardzo istotny! A jak z działaniem? Bardzo dobrze! Włosy są wygładzone, nabierają blasku, końcówki wyglądają zdrowo, a całe włosy mniej się puszą. Serum robi dokładnie to, czego oczekuję od tego typu produktów i nie mam mu niczego do zarzucenia. Cena to ok. 35zł, dlatego najlepiej zapolować na nie na jakiejś promocji. Dostępne jest m.in. w Rossmannie i Hebe. 

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 19 - balsam ochronny w sztyfcie EOS

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 19

Miła niespodzianka z rana, z kalendarza wyskoczył mój ulubiony balsam do ust EOS, tylko nie typowe jajeczko, a wersja w sztyfcie. Super! Jestem bardzo ciekawa, co będzie jutro, bo okienko jest ogromne :)

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA: