Tusz do rzęs Gosh My Favourite Mascara 001 Black
10.12.17

Tusz do rzęs Gosh My Favourite Mascara 001 Black

Ostatnio poznałyście mój ulubiony i niezawodny róż do policzków Wibo Blush Creme, dzisiaj czas na kolejny produkt, bez którego nie wyobrażam sobie aktualnego makijażu. Jest nim tusz do rzęs Gosh My Favourite Mascara 001 Black. Tusz jest nowością w ofercie marki Gosh, która dla mnie również była nieznanym terenem, ponieważ nie miałam wcześniej żadnego z ich produktów. Podchodziłam do niej dosyć sceptycznie. Sądziałam, że nic nie będzie tak dobre, jak moja ukochana maskara L'Oreal False Lash Wings, ale byłam w błędzie. Tusz Gosh stał się My Favourite Mascara

Tusz do rzęs Gosh My Favourite Mascara Black

GOSH MY FAVOURITE MASCARA - Innowacyjna mascara zmywalna wodą o temperaturze 38°C. Formuła wzbogacona ekstraktem z dębu głęboko odżywia rzęsy. Klasyczna szczotka, wykonana z włókna precyzyjnie rozdziela rzęsy, dzięki czemu kosmetyk idealnie je oplata dodając im objętości i wydłużenia. Rekomendowana do każdego typu oka, oraz do każdego typu rzęs. Idealna zarówno do uzyskania naturalnego efektu, jak również do wyrazistego makijażu. Bez parabenów i perfum.

Tusz do rzęs Gosh My Favourite Mascara Black- szczoteczka, opinie, blog

Moje rzęsy naturalnie są bardzo jasne i niezbyt długie, dlatego od tuszu wymagam ich mocnego podkreślenia. Interesują mnie tusze mocno pogrubiające i wydłużające rzęsy. Naturalność nie jest dla mnie, wolę podążać w kierunku efektu sztucznych rzęs. I tutaj muszę przyznać, że tusz Gosh My Favourite Mascara mi to zapewnia! Po 2 warstwach rzęsy są mocno pogrubione i wydłużone, takie jak lubię! Tusz już po kilku użyciach zgęstniał do odpowiedniej konsystencji i przez cały czas maluje się nim bezproblemowo. Teraz kończy się powoli jego żywot i mimo wszystko nic złego się z nim nie dzieje. Nie ma grudek, nie osypuje się i nie odbija na powiece. Jest bardzo trwały, ale nie ma problemu z jego zmyciem. Szczoteczka jest klasyczna, nie silikonowa. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, dzięki czemu nie ma efektu sklejenia. Kolor jest intensywnie czarny. No co tu dużo mówić, polubiliśmy się! 

Cena w sklepach internetowych to ok. 45-55zł. 

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 10 - perfumy Ari Ariana Grande

Kalendarz adwentowy Douglas dzień 10 

Dzisiaj w kalendarz prawdziwa niespodzianka! Miniatura perfum Ari by Ariana Grande! Jak zobaczyłam ten słodki flakonik, to prawie podskoczyłam z radości :D Zapach bardzo mi się podoba ♥ Super!!

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA: