wtorek, stycznia 30, 2018

Dochodzenie odszkodowań

Różne sytuacje zdarzają się w życiu, często te niespodziewane, które trafiają w nas jak grom z jasnego nieba i sprawiają, że życie zaczyna nas przerastać, a jedyną myślą jest to, że nic i nikt nie jest w stanie nam pomóc. Wypadek, a co gorsza taki, który skończy się utratą bliskich, to jeden z przykładów takich momentów. Jednym z najważniejszych aspektów w takich sytuacjach jest świadomość, że mamy swoje prawa i należą Nam się różnego rodzaju odszkodowania. Z naszego ubezpieczenia lub ubezpieczenia sprawcy wypadku. Często jednak nie jest łatwo je uzyskać lub uzyskane odszkodowanie jest zaniżone. Co możemy zrobić w takich sytuacjach? Walczyć o swoje. 


Nie ma co ukrywać, że dochodzenie swoich praw to często proces żmudny, wymagający specjalistycznej wiedzy i przepisów prawnych, dlatego samodzielna walka o to, co nam się należy, nie wchodzi w grę lub po prostu jest ostatnią rzeczą, na którą mamy ochotę. W takich sytuacjach dochodzenie odszkodowań warto zlecić specjalizującej się w tym firmie. Jedną z nich jest AIF Kancelaria. Kancelaria pomaga swoim klientom już od ponad 10 lat, zatrudnia profesjonalistów i szczyci się odzyskiwaniem najwyższych odszkodowań. Oferuje bezpłatne konsultacje odszkodowawcze oraz pobiera honorarium za efekty, czyli za uzyskane odszkodowanie. Nie ma żadnej opłaty wstępnej, a prowizja jest stała i z góry ustalana przed rozpoczęciem sprawy. Poniżej możesz zobaczyć, na co m.in. możesz liczyć dzięki skorzystaniu z usług Kancelarii AIF. 


Każdy klient AIF Kancelaria może liczyć na uzyskanie:
  • zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji,
  • zapłaty kosztów poniesionych na dojazdy do placówek medycznych,
  • zwrotu kosztów opiekunek,
  • wyrównania z tytułu utraconego dochodu,
  • zadośćuczynienia za doznane szkody psychiczne i fizyczne,
  • zapłaty za straty rzeczowe,
  • uzyskania renty po śmierci osoby bliskiej,
  • renty wyrównawczej z tytułu zmniejszonego dochodu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)