poniedziałek, stycznia 15, 2018

Nowa wersja maski do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3

Produkty Garnier Fructis znam od wielu lat i darzę je ogromną sympatią. Bardzo dobrze działają na moje włosy, a dodatkowo cudownie pachną. Szczególnie polubiłam serię Oil Repair 3, która zawiera olej kokosowy, masło karite i 3 olejki: jojoba, makadamia i słodkie migdały. Nie zliczę ile opakowań odżywki z tej serii zużyłam, ale mogę Was zapewnić, że było ich sporo. Tym razem postanowiłam poznać kolejny produkt z tej serii - wzmacniającą maskę do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 w nowej wersji. Nie będę ukrywać, że liczyłam, że będzie działała jeszcze lepiej niż odżywka. W końcu to maska. Czy tak też się stało?

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Butter.

Zanim odpowiem na to pytanie, zacznijmy od podstaw. Maska Garnier Fructis Oil Repair 3 ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze rozprowadza się na włosach i nie ma problemu z jej spłukiwaniem. Na zapach również nie mogę narzekać, jest bardzo ładny, jednak różni się od zapachu odżywki. Wydajność oceniam na bardzo dobrą. 

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3 Butter.  Blog, opinie.

Maskę można używać na 3 sposoby:
nałożyć na mokre włosy i spłukać,
stosować jako odżywkę bez spłukiwania,
nakładać na suche włosy.

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3. Blog, opinie, działanie

Na początku nie doczytałam o dwóch ostatnich sposobach użycia i stosowałam ją jak klasyczną maskę do włosów. Trzymałam ją na włosach do 15 minut i spłukiwałam. Muszę przyznać, że w takim wydaniu nie zachwyca działaniem. Przy moich suchych i zniszczonych włosach wypadała średnio, co trochę mnie zdziwiło, bo odżywkę uwielbiam. Przypadkiem trafiłam na informację, że można stosować ją również bez spłukiwania. Od razu przetestowałam tę opcję i pokochałam! Maska stosowana bez spłukiwania spisuje się rewelacyjnie! Wygładza włosy, nawilża, nie obciąża oraz pozostawia przyjemny zapach. Używana na suche włosy świetnie je wygładza i dyscyplinuje, nawet lepiej niż Oleo-kremy! 

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Fructis Oil Repair 3.  Blog, opinie, skład

Jak widać maska Garnier Fructis Oleo Repair 3 średnio spisała się u mnie jako typowa maska do włosów, za to zachwyciła mnie swoim działaniem pozostawiona na włosach bez spłukiwania. I w takim wydaniu jak najbardziej ją polecam.


INNE MASKI GARNIER FRUCTIS:


Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)