Joanna Rzepa wzmacniające ampułki do włosów
10.2.18

Joanna Rzepa wzmacniające ampułki do włosów

Tak jak wspominałam poprzednio, w lutym na blogu będą królowały produkty do włosów. Przedwczoraj poznałyście bardzo dobrą odżywkę z olejem arganowym Organix, dzisiaj mam dla Was bardziej specjalistyczny produkt. Są nimi wzmacniające ampułki do włosów Joanna Rzepa

Wzmacniające ampułki do włosów Rzepa Joanna

Ampułki Joanna Rzepa przeznaczone są do włosów przetłuszczających się, cienkich, delikatnych, wypadających i z łupieżem. Ich działanie skupia się na zmniejszeniu przetłuszczania oraz działaniu stymulującym, wzmacniającym i energizującym cebulki włosów. W opakowaniu znajdziemy 4 ampułki z płynem, który aplikujemy na skórę głowy przed myciem. Nie przejmujcie się, jeżeli płyn nie jest klarowny. Osady i zmętnienie są spowodowane zastosowaniem naturalnych wyciągów roślinnych. W moich ampułkach pływa całkiem dużo farfocli, co możecie zobaczyć na ostatnich zdjęciach. 

Cena: 10-15zł

Wzmacniające ampułki do włosów Rzepa Joanna. Działanie, opinie, blog.

Jak stosujemy ampułki Joanna Rzepa? Przed myciem nakładamy preparat na skórę głowy i wykonujemy delikatny, kilkuminutowy masaż. Trzymamy produkt na głowie przynajmniej 30 minut, jednak na opakowaniu zaznaczone jest, że warto przedłużyć ten czas, nawet do całej nocy. Następnie normalnie myjemy włosy. Ja najczęściej zmywałam go po 30-60 minutach. Robiłam to z obawy przed nadmiernym wysuszeniem skóry -> w składzie znajdziemy alkohol. Co prawda ma on za zadanie zwiększenie przenikania składników aktywnych wgłąb skóry oraz niwelowanie stanów zapalnych, jednak jest też druga strona medalu. Może mocno przesuszać i podrażniać. Zaleca się również aby używać ampułki przed każdym myciem i minimum 3 razy w tygodniu, co dla mnie było niewykonalne. Dlaczego? Tego dowiecie się, gdy przejdę do opisu ich działania ;)

Co jeszcze znajdziemy w składzie ampułek? M.in. ekstrakt z rzepy, łopianu i pokrzywy, witaminę B3, panthenol, alantoinę, mentol, glikogen i glicerynę. 

Wzmacniające ampułki do włosów Rzepa Joanna skład

Zanim zaczęłam używać tych ampułek, wiedziałam o nich tylko jedno - podobno są bardzo dobre i podobno strasznie śmierdzą. Tak, to właśnie ich zapach był najczęściej komentowany. Przed pierwszym użyciem obawiałam się go strasznie. Myślałam, że będzie nie do wytrzymania, ale okazał się całkiem znośny. Oczywiście nie będę ściemniać, ładnie to on nie pachnie, ale nie jest to coś, czego nie da się wytrzymać. Wyczuwalny jest głównie podczas nakładania. Ja dodatkowo nakładałam na włosy olej lub maskę i czułam głównie ich zapach. 

Ampułki Joanna Rzepa do włosów przetłuszczających

Przejdźmy jednak do najważniejszego - działania ampułek Joanna Rzepa. Zacznę od tego, że nie mam typowo przetłuszczających się włosów. Myję je co dwa dni. Przez 1,5 dnia wyglądają całkiem dobrze, dopiero później zaczynają się przetłuszczać. Z tego powodu z góry założyłam, że będę używać ich raz w tygodniu. Dlaczego jeszcze nie byłam w stanie używać ich częściej? Przez ich działanie! Jestem zdumiona jak mocno wpływały one na stan mojej skóry. Po pierwszym użyciu włosy były świeże przez 4 dni! Ze zdumieniem sprawdzałam, czy na pewno nic się z nimi nie dzieje :D To od razu sprawiło, że się polubiliśmy! Przy następnych użyciach włosy pozostawały świeże przez 3 dni, co dla mnie również jest rewelacyjnym wynikiem. Podkreślę również, że nie stosowałam ich w celu ograniczenia wypadania włosów i w tej kwestii nie będę się wypowiadać. Zużyłam tylko 4 ampułki i to z dużo mniejszą częstotliwością niż zaleca producent. Widzę tutaj jednak pewną wadę produktu. Skoro do pełnej kuracji potrzebne jest min. 6 ampułek (stosowanie przez 2 tygodnie, min. 3 razy w tygodniu), to dlaczego w opakowaniu są tylko 4? ;)

Ampułki Joanna Rzepa - blog, opinie. Jak przedłużyć świeżość włosów?

Ampułki wzmacniające włosy Joanna Rzepa zbierają bardzo dobre opinie w internecie i ja również muszę pochwalić ich działanie. Przede wszystkim jestem zszokowana, jak bardzo przedłużają świeżość włosów. 3-4 dni z nieprzetłuszczonymi, idealnymi włosami to dla mnie naprawdę duży wyczyn i nie sądziłam, że jest to w ogóle możliwe!


Dajcie znać, czy używałyście tych ampułek i jak oceniacie ich działanie  :)


INNE PRODUKTY JOANNA, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:


Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)