16.4.18

EKOSFERA NATURALNY KOSMOS | Targi Kosmetyków Naturalnych 12.05.18 Wrocław

Mam bardzo dobrą wiadomość dla osób z Wrocławia i okolic. Szykuje się kolejne, ciekawe wydarzenie dla wszystkich fanów kosmetyków naturalnych i tych, którzy chcieliby zapoznać się z działaniem i bogactwem naturalnych składników, a nie wiedzą od czego zacząć. Wydarzeniem tym są targi kosmetyków naturalnych Ekosfera Naturalny Kosmos

EKOSFERA NATURALNY KOSMOS | Targi Kosmetyków Naturalnych 12.05.18 Wrocław

TARGI KOSMETYKÓW NATURALNYCH EKOSFERA NATURALNY KOSMOS

Pierwsza edycja targów Ekosfera odbędzie się 12 maja 2018r w Czasoprzestrzeni (Zajezdnia Dąbie). Czasoprzestrzeń znajduje się obok Hali Stulecia i ZOO, czyli w jednej z najpiękniejszych części Wrocławia. Targi mają skupiać najciekawszych producentów kosmetyków naturalnych, niszowe marki i małe manufaktury. Nie podano jeszcze wszystkich wystawców, ale gdy to nastąpi, na pewno znajdziecie ich listę w tym wpisie. Targi możemy odwiedzić w godzinach 11:00-18:00. Wstęp jest darmowy. 

Wg informacji podanych na FB, oprócz naturalnych cudów będą czekać na Nas również warsztaty, wykłady i konsultacje! 


Targi Kosmetyków Naturalnych EkoSfera
Czasoprzestrzeń - Zajezdnia Dąbie Wrocław
12.05.2018 
WSTĘP WOLNY

Dajcie znać, czy planujecie się wybrać na targi Ekosfera. Ja na pewno wpadnę! I cieszę się, że zaczyna się dziać coraz więcej w moim pięknym mieście :)

Pozdrawiam :)

ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)

Copyright © 2017 Subiektywne Piękno