piątek, kwietnia 27, 2018

Lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail | Delicious by Joanna Krupa

Dawno nie pokazywałam Wam żadnego lakieru hybrydowego na paznokciach, ponieważ przez dłuższy czas używałam kolorów, które gościły już na blogu. Na początku kwietnia kupiłam jednak dwie nowości NeoNail i dzisiaj pokażę Wam jedną z nich:

LAKIER HYBRYDOWY NEONAIL BERRYLICIOUS by Joanna Krupa


Lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail | Delicious by Joanna Krupa
Lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail 5640 | Delicious by Joanna Krupa

Jak wiecie najbardziej lubię odcienie fioletu i niebieskości na paznokciach, dlatego wybór Berrylicious NeoNail nie jest żadnym zaskoczeniem. Kolor to bardzo ładny fiolet z delikatną domieszką szarości, który niestety na moich zdjęciach wychodzi na bardziej niebieski niż fioletowy. Nie jest to ogromne przekłamanie, bo w niektórym świetle kolor staje się delikatnie niebieski. To jeden z powodów, dla którego tak bardzo go lubię. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda w sztucznym i naturalnym świetle.

Berrylicious nie odbiega jakością od innych lakierów NeoNail. Maluje się nim łatwo, a do pełnego krycia wystarczą 2 warstwy. 

Lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail swatche na paznokciach| Delicious by Joanna Krupa
Lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail swatche światło dzienne | Delicious by Joanna Krupa

Dajcie znać, co sądzicie o Berrylicious NeoNail? Przypadł Wam do gustu? A może znacie inne kolory NeoNail z kolekcji Delicious by Joanna Krupa? Mi wpadł w oko jeszcze Strawberry Fields i Blue Cream Jelly
Pozdrawiam :)

ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)