Berrylicious NeoNail 5640 | Delicious by Joanna Krupa
27.4.18

Berrylicious NeoNail 5640 | Delicious by Joanna Krupa

Dawno nie pokazywałam Wam żadnego lakieru hybrydowego na paznokciach, ponieważ przez dłuższy czas używałam kolorów, które gościły już na blogu. Na początku kwietnia kupiłam jednak dwie nowości NeoNail i dzisiaj pokażę Wam jedną z nich, a dokładniej lakier hybrydowy Berrylicious NeoNail 5640 z kolekcji Delicious by Joanna Krupa.

Berrylicious NeoNail 5640 kolekcja Delicious by Joanna Krupa
Berrylicious NeoNail 5640 swatche, opinie, blog

BERRYLICIOUS NEONAIL 5640

Jak wiecie najbardziej lubię odcienie fioletu i niebieskości na paznokciach, dlatego wybór Berrylicious NeoNail nie jest żadnym zaskoczeniem. Kolor to bardzo ładny fiolet z delikatną domieszką szarości, który niestety na moich zdjęciach wychodzi na bardziej niebieski niż fioletowy. Nie jest to ogromne przekłamanie, bo w niektórym świetle kolor staje się delikatnie niebieski. To jeden z powodów, dla którego tak bardzo go lubię. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda w sztucznym i naturalnym świetle.

Berrylicious NeoNail nie odbiega jakością od innych lakierów NeoNail. Maluje się nim łatwo, a do pełnego krycia wystarczą 2 warstwy. Utwardza się bezproblemowo i nie ma problemu z jego ściągnięciem.

Berrylicious NeoNail swatche na paznokciach, opinie
NeoNail Berrylicious swatche, blog, opinie, swatch

Dajcie znać, co sądzicie o Berrylicious NeoNail? Przypadł Wam do gustu? A może znacie inne kolory NeoNail z kolekcji Delicious by Joanna Krupa? Mi wpadł w oko jeszcze Strawberry Fields i Blue Cream Jelly

INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK