PROMOCJA ROSSMANN 2+2 MAJ 2018 | PRODUKTY DO PIELĘGNACJI TWARZY
23.4.18

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 MAJ 2018 | PRODUKTY DO PIELĘGNACJI TWARZY

Rossmann po raz kolejny szykuje promocję z serii 2+2 gratis i to nie byle jaką, bo na produkty, których używa na pewno każda z Nas. W maju 2018 będziemy miały okazję uzupełnić braki wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 MAJ 2018 NA PRODUKTY DO PIELĘGNACJI TWARZY

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 MAJ 2018 NA PRODUKTY DO PIELĘGNACJI TWARZY

Promocja trwa od 18 do 28 maja 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Promocja tylko dla członków klubu Rossmann. Zapewne tak jak w przypadku innych promocji 2+2, na jedną kartę Rossmann będzie można zrobić zakupy tylko raz. Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić 4 różne produkty do pielęgnacji twarzy. Mogą być to produkty z tej samej kategorii, np. 4 kremy do twarzy, ale nie mogą to być takie same kremy do twarzy (muszą mieć różne kody kreskowe). Płacimy za 2 droższe produkty, a dwa tańsze otrzymujemy gratis, dlatego najbardziej opłaca się wybierać produkty podobne cenowo.


CO WARTO KUPIĆ NA PROMOCJI W ROSSMANNIE 2+2 MAJ 2018 NA PRODUKTY DO PIELĘGNACJI TWARZY?

Zostawiam linki do recenzji produktów, które będą dostępne w tej promocji. Lista będzie się sukcesywnie powiększać, ponieważ mam zaplanowane w najbliższym czasie recenzje kilku produktów do pielęgnacji twarzy, które można kupić w Rossmannie.NIE POLECAM:


CO KUPIŁAM NA PROMOCJI 2+2 NA PIELĘGNACJĘ TWARZY?

Na promocji planowałam kupić niebieską glinkę i cukrowe peelingi Sugar Scrubs L'Oreal oraz maskę Black Rose Evree. Ostatecznie udało mi się kupić peeling oczyszczający Sugar Scrubs L'Oreal wersja kiwi (tylko ta była dostępna) i maskę Black Rose Evree, na którą polowałam od dawna przy okazji takich promocji i zawsze była wykupiona. Tym razem dorwałam ostatnią z półki. Nie było natomiast niebieskiej glinki L'Oreal. Co ciekawe pani w Rossmannie nie wiedziała nawet o tym, że dostępna jest niebieska wersja maski. Ja wiem tylko tyle, że była przez chwilę zaraz po premierze, szybko się wyprzedała na promocji i od tej pory nie widziałam jej na półce. Wzięłam również 2 nowości. Sodową piankę do mycia twarzy Evree, która spodobała mi się od razu po premierze (miałyście?) i regenerującą maseczkę Bielenda Botanic Spa Rituals z kurkumą i chia. W nowej serii Bielenda dostępne są 3 wersje tych maseczek, ale w moim Rossmannie była dostępna tylko wersja regenerująca.

Co kupiłam na promocji na pielęgnację twarzy - LOreal Sugar Scrubs kiwi, maska Bielenda Botanic Spa Ritual
Co kupiłam na promocji na pielęgnację twarzy - Evree pasta Soda Clean, maska Black Rose

Co sądzicie o nowej promocji 2+2 w Rossmannie? Zainteresowała Was czy macie już dosyć? ;)

Jeżeli zrobiłyście już zakupy na promocji, to dajcie znać, co wpadło do Waszych koszyków :)

KOLEJNA PROMOCJA: ROSSMANN 2+2 CZERWIEC 2018

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK