wtorek, kwietnia 10, 2018

Weekend SPA z Drogerie Jaśmin | Wiosenne Przebudzenie | Pałac Brzeźno

Pierwszy weekend marca spędziłam w niezwykle ciekawym miejscu i w doborowym towarzystwie, a to wszystko za sprawą Drogerii Jaśmin. Razem z innymi blogerkami i vlogerkami urodowymi spędziłam 2 dni w nieznanym mi dotąd miejscu na Dolnym Śląsku, Pałacu Brzeźno. Czekały na Nas 2 dni pełne kreatywności, wyzwań i relaksu.

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin Wiosenne Przebudzenie Pałac Brzeźno

Pałac Brzeźno jest oddalony od Wrocławia o ok. 40km. Z zewnątrz nie robi piorunującego wrażenia, jednak w środku jest czym się zachwycać. Pokoje są najróżniejsze, od zwykłych, nowoczesnych, po ogromne apartamenty jak w prawdziwym pałacu. Nie widziałam wszystkich pokoi, ale mam wrażenie, że każdy z nich był inny i w zupełnie innym stylu. Różnorodność to ogromny atut tego miejsca. 

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - Pałac Brzeźno
Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - Pałac Brzeźno pokój

Oprócz pięknych pokoi, na miejscu czekało na nas wszystko, co potrzebne kobiecie do szczęścia. Zadbano o nasze podniebienia i o rozrywkę, a wieczorem zostałyśmy zaproszone do strefy SPA, gdzie mogłyśmy napić się pysznych, tematycznych drinków, buszować wśród kosmetyków i skorzystać z groty solnej i saun. 

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin Wiosenne Przebudzenie - deser

Pierwszą atrakcją, która miała wprowadzić nas w nastrój wydarzenia, był wykład Karoliny Bereniki Miszczuk, która opowiedziała o szeptuchach i słowiańskich rytuałach. Jak zapewne zauważyłyście po tytule, w ten weekend miałyśmy przywoływać wiosnę...

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin Wiosenne Przebudzenie

Po pełnym ciekawostek i humoru wykładzie, przyszedł czas na plecenie wianków! Nie jestem uzdolniona plastycznie, ale lubię nowe wyzwania, dlatego bardzo cieszą mnie wszystkie kreatywne warsztaty. Tworzenie własnego wianka to wcale nie taka łatwa rzecz, jak się wydaje, ale z cudowną pomocą Ireny z Projekt Wianki i Kasi z Green Dwarf nie mogło się nie udać. Mój wianek możecie kojarzyć z bloga i z Instagrama, bo często stanowi piękny, wiosenny dodatek do zdjęć. 

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - warsztaty z tworzenia wianków
Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - tworzenie wianków
Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - wianek z białych kwiatów

Gdy nacieszyłyśmy się swoimi kwiecistymi dziełami, przyszedł czas na relaks w strefie SPA. Czekały na nas drinki, prezentacje marek, nowości kosmetyczne i czas dla siebie.

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - Pałac Brzeźno strefa SPA
Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - wieczór z Bocca Beauty, MUA
Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin - Make Up Academy nowości wiosna 2018

Główną atrakcją niedzieli była natomiast gra terenowa z Natura Siberica. Czekało na nas 8 kreatywnych zadań, które pomogły nam poznać lepiej produkty marki oraz Pałac Brzeźno. Zadania wymagały od nas różnych umiejętności i były świetną zabawą. 

Relacja - Weekend SPA z Drogerie Jaśmin Wiosenne Przebudzenie Pałac Brzeźno - Natura Siberica
Weekend SPA Drogerie Jaśmin gra kreatywna z Natura Siberica

sponsorzy weekend spa drogerie jaśmin

Wszystkie upominki, jakie przywiozłam ze spotkania, możecie zobaczyć w nowościach marca.

I tak oto minęły dwa dni pełne atrakcji. Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie, sponsorom za upominki i serdecznie pozdrawiam wszystkie dziewczyny, z którymi spędziłam ten weekend :*

Pozdrawiam :)

ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)