MISTY MOUNTAINS YANKEE CANDLE | Letnia kolekcja Q2 2018 Just Go
23.5.18

MISTY MOUNTAINS YANKEE CANDLE | Letnia kolekcja Q2 2018 Just Go

Czas zakończyć blogową przygodę z kolekcją Q2 2018 Just Go i przedstawić Wam ostatni zapach. Dzisiaj będzie dosyć krótko, ale konkretnie. Poznajcie Misty Mountains Yankee Candle.

MISTY MOUNTAINS YANKEE CANDLE | Letnia kolekcja Q2 2018 Just Go

MISTY MOUNTAINS YANKEE CANDLE

"Bezkresna panorama porośniętych sosnami gór spowitych tajemniczą, chłodną mgiełką"

Zapach z opisu brzmi bardzo tajemniczo. Przyznaję, że wzięłam go w ciemno i gdybym bliżej go poznała, to na pewno nie kupiłabym wosku. Dlaczego? Dlatego że jest to typowy, męski zapach, a ja ich nie lubię. Przytłaczają mnie, męczą i często przyprawiają o ból głowy. Podobnie jest z Misty Mountains. Co czuję w samym zapachu? Nie ma porośniętych sosnami gór. Są wyłącznie męskie, eleganckie i mocne perfumy. Co ciekawe na sucho wyczuwam słodkie, delikatne nuty, które mogłyby złagodzić zapach, ale w kominku od razu zanikają, a szkoda. Cóż mogę rzecz, ja Misty Mountains nie polubiłam, ale jeżeli lubicie męskie zapachy, to kto wie, może będzie z tego miłość ;)


Jako że opisałam na blogu już całą kolekcję Q2, czas na mały ranking :


4. Misty Mountains


Na podium niezmiennie pozostaje piękny, słodki, kwiatowy Coconut Splash, a zaraz za nim soczyście owocowy Tropical Jungle. Dwa ostatnie miejsca to woski, które nie przypadły mi do gustu. Także kolekcja pół na pół. 


Dajcie znać, czy polubiliście zapachy z kolekcji Q2 2018 i czy lubicie męskie zapachy :)

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK