DEEP ULTRAMARINE SEMILAC 524 | Piękny kobalt na paznokciach
26.6.18

DEEP ULTRAMARINE SEMILAC 524 | Piękny kobalt na paznokciach

Uwielbiam wszelkiego rodzaju niebieskości, a kobalt to jeden z moich ulubionych kolorów. Nie mogło go również zabraknąć na paznokciach. Tym razem postawiłam na lubianą przeze mnie firmę Semilac, a dokładniej na lakier hybrydowy Deep Ultramarine Semilac 524 z kolekcji SemiBeats by Margaret. Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się na paznokciach :)

DEEP ULTRAMARINE SEMILAC 524 SemiBeats by Margaret

DEEP ULTRAMARINE SEMILAC 524

Bardzo lubię hybrydy Semilac za ich trwałość, piękne kolory i to jak prezentują się na paznokciach. Nie pojawiły się jednak przez pewien czas na blogu, bo ich miejsce zajęły hybrydy innych firm. Dlaczego? Dlatego, że część starszych kolorów Semilac wymagała 3 cienkich warstw do pełnego krycia, a ja cenie sobie szybkość wykonywania manicure. Każda dodatkowa warstwa to dodatkowe minuty pracy. Uznałam jednak, że może po czasie udoskonalili trochę formuły i nie myliłam się. Lakier Deep Ultramarine Semilac kryje idealnie już przy dwóch cienkich warstwach. Samo malowanie również nie sprawia problemu, a pędzelek jest bardzo dobrze wyprofilowany. Kolor jest mocno napigmentowany, ale nie ma problemu z utwardzaniem go w lampie.

DEEP ULTRAMARINE SEMILAC 524 swatch, opinie, blog
SEMILAC DEEP ULTRAMARINE swatche na paznokciach
DEEP ULTRAMARINE SEMILAC swatche na paznokciach, opinie

Nie będę ukrywać, że jestem zakochana Deep Ultramarine Semilac i uwielbiam na niego patrzeć ♥ Myślę, że będzie bardzo często gościł na moich paznokciach! Podoba mi się również to, że nie sprawia problemu przy malowaniu i kryje znacznie lepiej niż większość lakierów Semilac :)

Dajcie znać, czy podoba Wam się Semilac Deep Ultramarine i czy lubicie niebieskości na paznokciach :)

INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK