wtorek, czerwca 26, 2018

Lakier hybrydowy SEMILAC DEEP ULTRAMARINE | Piękny kobalt na paznokciach

Uwielbiam wszelkiego rodzaju niebieskości, a kobalt to jeden z moich ulubionych kolorów. Nie mogło go również zabraknąć na paznokciach. Tym razem postawiłam na lubianą przeze mnie firmę Semilac, a dokładniej na lakier hybrydowy Semilac Deep Ultramarine 524 z kolekcji SemiBeats. Zobaczcie, jak pięknie prezentuje się na paznokciach :)

Lakier hybrydowy SEMILAC DEEP ULTRAMARINE 524 SemiBeats

Bardzo lubię hybrydy Semilac za ich trwałość, piękne kolory i to jak prezentują się na paznokciach. Nie pojawiły się jednak przez pewien czas na blogu, bo ich miejsce zajęły hybrydy innych firm. Dlaczego? Dlatego, że część starszych kolorów Semilac wymagała 3 cienkich warstw do pełnego krycia, a ja cenie sobie szybkość wykonywania manicure. Każda dodatkowa warstwa to dodatkowe minuty pracy. Uznałam jednak, że może po czasie udoskonalili trochę formuły i nie myliłam się. Lakier Semilac Deep Ultramarine kryje idealnie już przy dwóch cienkich warstwach. Samo malowanie również nie sprawia problemu, a pędzelek jest bardzo dobrze wyprofilowany. Kolor jest mocno napigmentowany, ale nie ma problemu z utrwaleniem go w lampie. 

Lakier hybrydowy SEMILAC DEEP ULTRAMARINE by Margaret na paznokciach
Lakier hybrydowy SEMILAC DEEP ULTRAMARINE swatche
Lakier hybrydowy SEMILAC DEEP ULTRAMARINE swatche na paznokciach

Nie będę ukrywać, że jestem zakochana w tym kolorze i uwielbiam na niego patrzeć ♥ Myślę, że będzie bardzo często gościł na moich paznokciach! 

Dajcie znać, czy podoba Wam się Semilac Deep Ultramarine i czy lubicie niebieskości na paznokciach :) 


INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)