Nowa wersja maski do włosów Garnier Fructis Densify
6/12/2018

Nowa wersja maski do włosów Garnier Fructis Densify

Produkty Garnier Fructis znam od wielu lat i bardzo je lubię za piękne zapachy, który utrzymują się na włosach przez długi czas i za dobre działanie. Wiele lat temu nałogowo używałam wersji wygładzającej, potem wielokrotnie w moje ręce trafiały odżywki Oleo Repair i Goodbye Damage. W styczniu opisywałam Wam nową wersję maski do włosów Garnier Fructis Oleo Repair 3, dzisiaj czas na kolejny produkt. Tym razem opowiem Wam trochę o wzmacniającej masce do włosów Garnier Fructis Densify.

Nowa wersja maski do włosów Garnier Fructis Densify

Maska do włosów Garnier Densify umieszczona została w odkręcanym pojemniku, z którego bardzo łatwo się ją wydobywa. Jak przystało na produkty z serii Fructis, ma bardzo przyjemny zapach, który wyczuwalny jest przez dłuższy czas na włosach. Pachnie owocowo i świeżo. Nie umiem dokładniej opisać tego zapachu, ale jeżeli znacie produkty Fructis, to na pewno wiecie, jakiego zapachu można się po niej spodziewać ;) Tak, ładnego! :D Konsystencja jest bardzo przyjemna i łatwa w rozprowadzaniu, dzięki czemu nie potrzebowałam używać jej w dużej ilości na moje długie włosy. Nie mogłam więc narzekać na jej wydajność.

Cena: 18zł
Pojemność: 300ml 

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Densify - opinie, blog

Maska Garnier Fructis Densify przeznaczona jest do włosów cienkich. Ma za zadanie wzmocnić je i pogrubić ich strukturę dzięki zastosowaniu molekuły fibra-cylone, która wnika w strukturę włosa. Ja co prawda nie mam cienkich włosów, raczej bliżej im do grubych, ale i tak postanowiłam ją wypróbować. Używałam jej na dwa sposoby. Pierwszym z nich było wmasowanie we włosy i spłukanie. Teoretycznie ma działać już w ciągu minuty i tak zaleca stosować ją producent. Gdy miałam więcej czasu, pozostawiałam ją na 15-30 minut. Muszę przyznać, że nawet trzymana przez chwilę na włosach daje bardzo dobre rezultaty! Oczywiście trzymana dłużej zapewnia jeszcze lepsze efekty, ale niewątpliwym plusem jest fakt, że nawet w chwilę mogłam dzięki niej uzyskać coś sensowego na głowie ;)

Jak działa na włosy? Dobrze je nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie, nadaje im piękny zapach i o dziwo rzeczywiście sprawia, że wydają się być grubsze, przez co zwiększa trochę ich objętość. Oczywiście nie jest to działanie na stałe, jest bardziej powierzchowne, ale myślę, że przy włosach cienkich może być bardzo pożądanym efektem, nawet jeżeli ma się utrzymać tylko do kolejnego mycia. Ja w każdym razie byłam z niego bardzo zadowolona :)

Wzmacniająca maska do włosów Garnier Densify - skład, działanie

Maskę do włosów Garnier Fructis Densify zużyłam już jakiś czas temu, jednak uznałam, że jest to produkt, który zasługuje na odrębną recenzję na moim blogu. Używałam jej w domu, używałam jej również na Kubie, gdzie włosy były narażone na ekstremalne warunki i w obu przypadkach zdała egzamin. Włosy były nawilżone i wyglądały zdrowo. Nie jest to maska, która wyleczy Wasze włosy ze wszystkich problemów. Jest to maska, która w krótkim czasie poprawi ich wygląd i za to bardzo ją polubiłam.

Aktualnie seria Fructis poszerzyła się o 4 nowe warianty masek do włosów opartych na naturalnych składnikach. Od maja testuję jedną z nich i muszę przyznać, że jest naprawdę fajna! Pisałam Wam już o niej trochę w ulubieńcach maja (maska Garnier Fructis Papaja Hair Food). Na blogu pojawiła się już jej pełna recenzja, do której link znajdziecie poniżej. Zapraszam również na wpis o innej wersji masek Fructis:Lubicie produkty Garnier Fructis? :)

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)