czwartek, czerwca 14, 2018

Pomada do brwi Wibo Blonde 04 | Pomada do brwi dla blondynek

Kiedyś aby uzyskać piękne brwi, potrzeba było trochę wysiłku. Teraz jest znacznie łatwiej. Powstały bowiem pomady do brwi, dzięki którym z łatwością możemy nadać im odpowiedni kształt, ujarzmić włoski i wypełnić luki. Gdy dobierzemy dopasowany do brwi kolor, ich korekta zajmie dosłownie chwilkę. Swoją przygodę z pomadami zaczęłam w zeszłym roku od pomady Freedom. Pomimo, że bardzo ją polubiłam, miałam ochotę wypróbować coś nowego. Tak oto podczas ostatniej promocji -55% w Rossmannie w moje ręce wpadła pomada do brwi Wibo Blonde.

Pomada do brwi Wibo Blonde 04

POMADA DO BRWI WIBO BLONDE 04

Pomady do brwi Wibo są dostępne w Rossmannie od dłuższego czasu, jednak brakowało w ich gamie koloru typowego dla blondynek. Kilka miesięcy temu załatano tą lukę, wprowadzając nowy odcień, Blonde 04. Pomadę kupiłam w ciemno, bo nie było testera, ale wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Jej kolor świetnie pasuje do ciemnych i średnich blondynek. Nie wiem natomiast, czy spisałby się przy bardzo jasnych brwiach, bo może okazać się odrobinę za ciemny. Na ostatnim zdjęciu możecie zobaczyć jej kolor na swatchu, jednak przyznaję, że na zdjęciach wychodzi ciemniejszy niż jest w rzeczywistości. Do pomady dołączono pędzelek i szczoteczkę do wyczesywania nadmiaru pomady z brwi. Szczoteczka jest bardzo przydatna i świetnie sprawdza się w swojej roli, jednak dołączony pędzelek jest krótko mówiąc słaby. O wiele lepiej spisze się każdy pędzel przeznaczony do brwi.

Cena: 25zł
Pojemność: 3,5g
Należy ją zużyć w 6 miesięcy od otwarcia

Pomada Wibo Eyebrow Pomade Blonde

Pomada do brwi Wibo blonde ma przyjemną, lekko tłustawą konsystencję, dzięki czemu bardzo łatwo nakłada się ją na brwi, a pędzel wręcz po niej sunie. Z czasem delikatnie przysycha, ale nie wpływa to na jej użytkowanie, nadal dobrze się z niej korzysta. Tak jak wspominałam, do nakładania używam swojego pędzla, bo ten dołączony do pomady jest słaby. Z pomadą Wibo pracuje się tak łatwo, że zrobienie brwi zajmuje mi dosłownie minutkę. Pomada bardzo ładnie ujarzmia brwi, łatwo wypełnić nią luki i nadać ładny kształt. Pomimo, że w opakowaniu pomada ma trochę masełkowatą konsystencję, to po nałożeniu staje się matowa i wygląda naturalnie. Jej ogromnym plusem jest również trwałość. Wieczorem wygląda tak samo jak rano po nałożeniu. Nie ma również problemu z jej zmyciem przy użyciu płynu micelarnego. Tak właściwie to nie mam jej nic do zarzucenia, jedynie mam obawy, że zaschnie przed upływem 6 miesięcy, ale przy tej cenie jest to wada, którą jestem w stanie zaakceptować ;)

Pomada do brwi Wibo Blonde - swatche, opinie, swatch

Z mojego doświadczenia z pomadami do brwi wynika, że nie trzeba wydawać dużych pieniędzy, aby znaleźć naprawdę dobry produkt. Pomadę Wibo Blonde kupiłam w promocji za ok. 11zł i był to świetny zakup. Polubiłam ją za kolor, pigmentację, trwałość, łatwość nakładania, przystępną cenę i dostępność. Myślę, że nasza znajomość nie skończy się na jednym opakowaniu i przy najbliższej promocji -55% sięgnę po nią ponownie :)


Polecam również:


Używacie pomad do brwi? Lubicie pomady Wibo? :)

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)