ROSSMANN PROMOCJA 2+2 SIERPIEŃ 2018 | Zachowaj energię lata - Co warto kupić?
24.7.18

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 SIERPIEŃ 2018 | Zachowaj energię lata - Co warto kupić?

Ostatnie promocje w Rossmannie szału nie robiły, teraz będzie jednak inaczej. Co ciekawego szykuje dla Nas Rossmann w sierpniu 2018? Kolejną promocję 2+2, tym razem na produkty do pielęgnacji włosów, ciała, ust, paznokci i maseczki do twarzy. Akcja promocyjna nosi nazwę Zachowaj Energię Lata. Poniżej znajdziecie termin, zasady i szczegóły promocji oraz produkty, na które warto zwrócić uwagę :)

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 SIERPIEŃ 2018 | Zachowaj energię lata

PROMOCJA ROSSMANN 2+2 SIERPIEŃ 2018 

Promocja trwa od 20 do 29 sierpnia 2018 lub do wyczerpania zapasów.

Promocja tylko dla członków klubu Rossmann.
Na jedną kartę Rossmann będzie można zrobić zakupy tylko raz.
Lista produktów objętych promocją pojawi się tuż przed startem promocji.

Aby skorzystać z promocji należy kupić 4 różne produkty z aż 5 różnych kategorii: pielęgnacja ciała, pielęgnacja ust, odżywki do paznokci, odżywki do włosów i maseczki do twarzy. Kupowane produkty muszą mieć różne kody kreskowe. Płacimy za 2 droższe produkty, a dwa tańsze otrzymujemy gratis, dlatego najbardziej opłaca się wybierać produkty podobne cenowo.

W zeszłym roku była taka sama promocja, na której mocno się obkupiłam, jednak wtedy było to -49% bez limitu zakupów. Z produktów do włosów oprócz odżywek wchodziły również maski do włosów, olejki i sera na końcówki. Udało mi się również kupić płatki oczyszczające na nos. Poniżej znajdziecie link do informacji o promocji (m.in. kategorie produktów, które wchodziły na promocję) oraz zdjęcie produktów, które wtedy zakupiłam :)


ROSSMANN PROMOCJA 2plus2 SIERPIEŃ 2017 Zachowaj energię lata - co warto kupić? Moje zakupy

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 SIERPIEŃ 2018 - CO WARTO KUPIĆ?

Poniżej znajdziecie linki do recenzji produktów, które będzie można kupić na promocji. Lista będzie się z czasem powiększać :)

WŁOSY:

MASECZKI DO TWARZY:


PIELĘGNACJA UST:


PIELĘGNACJA CIAŁA:


Czy skorzystam z promocji? Na pewno! Promocja obejmuje moje dwie ulubione kategorie - produkt do pielęgnacji włosów i maseczki do twarzy. Zapewne skuszę się też na nową wersję EOS, Crystal, chociaż cena tego wariantu jest dosyć wysoka. Ogólnie lista produktów, na które mam chęć jest długa, więc pewnie ciężko będzie mi wybrać tylko 4 produkty ;)

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 SIERPIEŃ 2018 - CO KUPIŁAM?

ROSSMANN PROMOCJA 2+2 SIERPIEŃ 2018 - CO KUPIŁAM? Moje zakupy

Ja już skorzystałam z promocji. Lubię robić zakupy na samym początku promocji, ponieważ wtedy jest największa szansa na dostanie produktów, na których mi zależy. Kupiłam prawie wszystko co planowałam, nie było jedynie maski do włosów Garnier Banana Hair Food. Wzięłam więc nowe żelowe maseczki Bielenda, arbuzową i z ananasem i witaminą C, maseczkę nawilżającą Bielenda Botanic Spa Rituals oraz balsam do ust EOS Strawberry Sorbet. Więcej zakupów nie planuję ;)

A jak to wygląda u Was, skorzystacie/skorzystałyście z promocji? :)

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK