7/16/2018 07:31:00 PM

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond | Żelowa farba do włosów | Efekty na włosach ciemny blond

Kilka miesięcy temu do sprzedaży weszły nowe, żelowe farby do włosów Schwarzkopf Pure Color. Skusiłam się na dwa odcienie. Jeden z nich pokazywałam już na blogu - Baby Blond. Dzisiaj pokażę Wam, jak prezentuje się farba Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond na włosach w kolorze ciemnego blondu.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond | Żelowa farba do włosów

Farba Swchwarzkopf Pure Color
 posiada żelową formułę, która ma zapewnić długotrwały, wyrazisty kolor i cudowny blask. Dzięki zawartości aloesu, kaktusa i oleju jojoba ma również nawilżać włosy. Producent obiecuje łatwą aplikacje i zapewnia, że farba nie będzie spływać z włosów podczas farbowania.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - opinie, blog, efekty

W opakowaniu znajdziemy tubkę z farbą, emulsję rozwijającą, odżywkę i rękawiczki. Nie podano na opakowaniu, jaki utleniacz zastosowano. Obstawiam, że jest to 9%, bo ma rozjaśniać do 4 tonów.

Farba ma zapewniać:
  • trwały kolor,
  • rozjaśnianie do 4 tonów,
  • doskonałe pokrycie siwych włosów,
  • włosy cudownie miękkie w dotyku.

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - efekty ciemny blond


Farba Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond

Przygotowanie farby jest bajecznie proste. Zawartość tubki z żelem koloryzującym przelewamy do buteleczki z emulsją rozwijającą, mieszamy przez chwilę do uzyskania jednolitego żelu i gotowe. Aplikacja jest tak samo prosta jak przygotowanie mieszanki koloryzacyjnej, ponieważ żel bardzo łatwo nakłada się na włosy. Samo nałożenie mieszanki na odrosty zajęło mi znacznie mniej czasu niż przy innych farbach. Przyzwyczaiłam się również do tego, że farba nie jest zbytnio widoczna na odrostach. Rozprowadzona na włosach nie ścieka z nich. 

Farbę zawsze trzymam dłużej niż zaleca producent, 50 minut na odrostach i 10 minut na długości. Farba przyjemnie pachnie, nie podrażnia skóry ani oczu. Ogólnie nie powoduje żadnych nieprzyjemnych efektów, czasami można wręcz zapomnieć, że ma się ją na włosach. Włosy po farbowaniu były delikatnie wysuszone, ale wystarczył jeden seans z dobrą maską i wszystko wróciło do normy. 

Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - efekty
Schwarzkopf Pure Color 10.0 Anielski Blond - efekty farbowania na włosach ciemny blond

Anielski Blond wyszedł trochę ciemniejszy i bardziej beżowy niż Baby Blond, czyli zgodnie z tym, co można zobaczyć na opakowaniach obu farb. Kolor dalej jest naturalny i nie wpada w rudość. Podoba mi się, ale następnym razem sięgnę znowu po Baby Blond ze względu na to, że kolor wychodzi trochę jaśniejszy i chłodniejszy :) 


Dajcie znać, czy stosowałyście już nowe farby Schwarzkopf Pure Color i czy jesteście zadowolone z efektów :)


Inne farby blond, które mogą Cię zainteresować:

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)