niedziela, lipca 29, 2018

SEMILAC DELICATE BLUE z kolekcji SemiBeats by Margaret

W nowościach czerwca pokazywałam Wam kilka lakierów hybrydowych Semilac, które ostatnio kupiłam. Kilka z nich pokazałam Wam już na blogu, teraz czas na kolejny, który idealnie wpasowuje się do panującej ostatnio pięknej pogody. Zobaczcie, jak prezentuje się na paznokciach:

SEMILAC DELICATE BLUE


SEMILAC DELICATE BLUE z kolekcji SemiBeats by Margaret

Semilac Delicate Blue z kolekcji SemiBeats by Margaret to intensywny błękit pełen energii, przez co idealnie sprawdzi się w letnim manicure lub na wakacjach. Chwaliłam ostatnio lakier Semilac Deep Ultramarine za gęstszą i lepiej napigmentowaną konsystencję, spodziewając się, że dopracowali trochę formułę. Niestety Delicate Blue nie potwierdza tej teorii. Lakier jest rzadszy, czego zbytnio nie lubię, bo o wiele łatwiej pracuje mi się z gęstymi hybrydami. Nie zalewa skórek, ale trzeba trochę uważać podczas malowania. Jeżeli chodzi o pigmentację, do pełnego krycia potrzebowałam 3 cienkie warstwy. Utwardza się bez problemu, a pędzelek jest dobrze wyprofilowany. 

SEMILAC DELICATE BLUE swatche
SEMILAC DELICATE BLUE swatche na paznokciach

Ponarzekałam trochę na formułę, ale na pewno nie mogę narzekać na jedno. Na kolor! Piękny, intensywny, żywy i pełen letniej energii. Kojarzy mi się z intensywnie błękitnym niebem i wakacjami. No i jak pewnie możecie zauważyć to po blogu i po tym, jakie lakiery wybieram najczęściej, uwielbiam kolor niebieski :)

SEMILAC DELICATE BLUE lakier hybrydowy, swatche na paznokciach
SEMILAC DELICATE BLUE hybryda swatche

Na koniec taka mała ciekawostka na temat nazw lakierów Semilac. Intense Blue jest jaśniejszym  i delikatniejszym odcieniem niż Delicate Blue :D Przez to ciągle mylą mi się oba lakiery i ich nazwy. 

Dajcie znać, co o nim myślicie! :)


INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)