wtorek, sierpnia 14, 2018

Ocean Drops NeoNail 6316 | Kolekcja Think Blink!

Niejednokrotnie wspominałam Wam, że lubię błysk na paznokciach, a nawet i dużo błysku :D Nie planowałam zakupu nowych lakierów hybrydowych, bo aktualnie mam ich wystarczającą ilość. Z ciekawości weszłam jednak na stronę NeoNail i co zobaczyłam? Błyszczące nowości ♥ Jak to ja, nie mogłam się im oprzeć, szczególnie że w kolekcji Think Blink! znalazły się moje ulubione kolory - niebieski i fiolet (Sparkling Flower). Oba wylądowały w koszyku, a dzisiaj pokażę Wam wersję niebieską - Ocean Drops NeoNail 6316.

Ocean Drops NeoNail Think Blink!

OCEAN DROPS NEONAIL 6316 - THINK BLINK!

Nowa kolekcja NeoNail Think Blink! składa się z 5 odcieni - niebieskiego, fioletowego, różowego, srebrnego i złotego. Wszystkie kolory na stronie NeoNail wyglądają świetnie! W sumie kusiły mnie wszystkie oprócz różu, ale uznałam, że zacznę od dwóch i to tych ulubionych. W rzeczywistości lakiery wyglądają trochę inaczej niż na stronie. Ocean Drops to jasny odcień niebieskiego ze sporą domieszką srebra. Gdy pada na niego światło jest bardziej srebrny niż niebieski. Ogólnie jest bardzo brokatowy, bardzo lśniący i bardzo rzucający się w oczy.

NeoNail  Ocean Drops Think Blink! Brokatowy lakier hybrydowy

NeoNail Ocean Drops ma gęstą konsystencję, łatwą we współpracy, wystarczy tylko trochę ją opanować. Lepiej uważać, żeby nie ubrudzić nim skórek, bo będzie trochę zabawy z dokładnym usunięciem resztek brokatu ;) Ocean Drops ma jedną, świetną zaletę. Maluje się nim naprawdę szybko! Chyba pobiłam rekord w czasie nałożenia hybrydy :D Krycie jest bardzo dobre. Ładnie wygląda już po jednej warstwie, ale jak zwykle nałożyłam dla pewności jeszcze jedną :)

Ocean Drops NeoNail Think Blink! Swatche
NeoNail Ocean Drops swatche na paznokciach
Ocean Drops NeoNail Think Blink! Swatche paznokcie

Przez to, że Ocean Drops mocno błyszczy, bardzo ciężko uchwycić go na zdjęciach, ale mam nadzieję, że w miarę się udało. Dajcie znać, co o nim sądzicie i czy widziałyście nową kolekcję Think Blink! :)Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)