SPARKLING FLOWER NeoNail 6314 | Kolekcja Think Blink!
7.9.18

SPARKLING FLOWER NeoNail 6314 | Kolekcja Think Blink!

Ostatnio pokazywałam piękną nowość wśród lakierów brokatowych, czyli niesamowicie błyszczący Ocean Drops NeoNail. Lakier pochodzi z nowej kolekcji Think Blink!, która od raz wpadła mi w oko. Błysk, drobinki i duża ilość brokatu to zdecydowanie coś, co mnie przyciąga i zwraca na siebie moją uwagę. Oprócz niebieskiego Ocean Drops kupiłam jeszcze jeden lakier z tej serii. Jest nim pięknie mieniący się, fioletowy Sparkling Flower NeoNail 6314 ♥, który dzisiaj Wam pokażę! :)

SPARKLING FLOWER NeoNail 6314 | Kolekcja Think Blink!

SPARKLING FLOWER NEONAIL 6314 - KOLEKCJA THINK BLINK!

Nowe lakiery hybrydowe NeoNail z kolekcji Think Blink! to pięknie mieniące się i pełne brokatu propozycje dla osób, które lubią błysk na paznokciach. Zauważyłam, że kiedyś błyszczące lakiery hybrydowe były mało popularne, teraz jest ich coraz więcej. Ja ostatnio taki błysk najbardziej kojarzę z popularnych wiele lat temu piasków z brokatem, które wręcz uwielbiałam. Do tej pory mam z sentymentu kilka buteleczek i nie planuję się ich pozbywać ;) A jak prezentuje się kolor nowości NeoNail? Sparkling Flower NeoNail to połączenie jasnego fioletu z mnóstwem srebrnych drobinek. Gdy pada na niego światło główne skrzypce przejmuje srebro. Czasami widzę też na paznokciach różowawy błysk.

SPARKLING FLOWER NeoNail 6314. Brokatowy lakier hybrydowy z kolekcji Think Blink!

Sparkling Flower NeoNail to lakier o gęstszej konsystencji, z którą łatwo się pracuje. Lakier ma dobre krycie, do idealnego efektu wystarczą 2 cienkie warstwy. Maluje się nim szybko i przyjemnie. Z utwardzaniem również nie ma żadnego problemu. Generalnie to jeden z tych lakierów, których używa się łatwo, szybko i bezproblemowo. Warto jednak zadbać o to, żeby nie zalać sobie nim skórek, bo potem jest trochę zabawy z usunięciem wszystkich drobinek brokatu ;)

SPARKLING FLOWER NeoNail - swatche na paznokciach
SPARKLING FLOWER NeoNail 6314 Kolekcja Think Blink! - swatche na paznokciach
SPARKLING FLOWER NeoNail 6314 swatche, opinie

Zarówno Ocean Drops i Sparkling Flower NeoNail przypadły mi do gustu, jednak z tej dwójki to Sparkling Flower jest dla mnie numerem 1! Chyba nie muszę nic więcej dodawać, jest po prostu piękny ♥

A co wy o nim sądzicie? Lubicie takie kolory na paznokciach? :)

INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK