środa, października 24, 2018

RAINY EVENING NEONAIL 6374 | Jesienna kolekcja Fall in Love

NeoNail wypuściło niedawno nową kolekcję Fall in Love. Kolekcja składach się z 9 jesiennych kolorów. Mi wpadło w oko kilka z nich, ponieważ znalazły się tam odcienie, których brakuje w mojej kolekcji. Z zakupem chwilę zwlekałam, ale darmowa wysyłka od 50zł przekonała mnie do wybrania dwóch kolorów. Padło na Rainy Evening i Hazelnut Butter. Jako że uwielbiam wszystkie odcienie niebieskiego, pierwszy na paznokciach wylądował Rainy Evening NeoNail 6374. I już na wstępie muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jego zakupu! ♥

RAINY EVENING NEONAIL 6374 | Jesienna kolekcja Fall in Love

RAINY EVENING NEONAIL 6374 - KOLEKCJA FALL IN LOVE

Rainy Evening NoeNail to połączenie niebieskiego z szarością w ciemniejszym wydaniu. Przyznaję, że po odkręceniu buteleczki byłam lekko załamana, bo wyglądał na ciemną szarość. Na paznokciach jest o niebo lepiej, bo wyraźnie widoczne są niebieskie akcenty i zależnie od światła jest mniej lub bardziej niebieski. Kolor w opakowaniu nie przekonał mnie do siebie, ale na paznokciach wygląda bosko i cieszę się bardzo, że zdecydowałam się na jego zakup! Brakowało mi tak intensywnego i głębokiego odcienia.

Na zdjęciach Rainy Evening NeoNail wpada trochę w intensywny granat, ale w rzeczywistości więcej w nim szarych tonów :)

RAINY EVENING NEONAIL swatche na paznokciach
RAINY EVENING NEONAIL opinie, blog, swatch

Rainy Evening Neonail zadziwił mnie również swoją bardzo gęstą konsystencją. Na początku myślałam, że coś z nim nie tak, ale na szczęście przy malowaniu nie sprawiał problemów. Ze względu na swoją gęstość lakier dobrze przyczepia się do bazy i w ogóle nie migruje po paznokciu. Tam gdzie go nałożymy, tam zostanie. Kryje już przy jednej warstwie, ale ja standardowo dla pewności nałożyłam dwie cienkie. Sam lakier jest przyjemny w użytkowaniu, ale trzeba przyzwyczaić się do jego konsystencji. Utwardza się bez problemu w lampie 36W.

RAINY EVENING NEONAIL 6374 swatche na paznokciach
RAINY EVENING NEONAIL 6374 swatche, opinie - kolekcja Fall in Love

Powtórzę się po raz kolejny, ale jestem bardzo zadowolona z zakupu Rainy Evening NeoNail! Podoba mi się jego piękny, głęboki kolor i to jak prezentuje się na paznokciach. Zaplusował również świetną pigmentacją! Na pewno będzie często gościł na moich paznokciach :)


Co sądzicie o Rainy Evening NeoNail? Widziałyście już nową kolekcję Fall in Love NeoNail? :)


INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)