HAZELNUT BUTTER NeoNail 6376 - kolekcja Fall in Love
11/28/2018

HAZELNUT BUTTER NeoNail 6376 - kolekcja Fall in Love

Nie było mnie tu przez chwilę, ale już wracam! Gdzie byłam jak mnie nie było? W Tajlandii! ♥ Jeżeli chcecie zobaczyć kilka ujęć z tego pięknego kraju, to zapraszam Was serdecznie na mojego Instagrama. Znajdziecie tam zdjęcia na profilu oraz stories w wyróżnionej relacji :) Teraz wracam już do regularnego blogowania i możecie być pewni, że do końca roku będzie się tu sporo działo! :) Zaczynam od nowych paznokci. W końcu miałam okazję zapoznać się z nowym lakierem hybrydowym Hazelnut Butter NeoNail 6376 i dzisiaj podzielę się z Wami opinią na jego temat. Standardowo będzie też kilka zdjęć, na których zobaczycie, jak prezentuje się na paznokciach. Już teraz zdradzę, że jest wart uwagi! :)

HAZELNUT BUTTER NeoNail 6376 - kolekcja Fall in Love

HAZELNUT BUTTER NEONAIL 6376 - FALL IN LOVE

Hazelnut Butter NeoNail to lakier z kolekcji Fall in Love, która pojawiła się niedawno w sprzedaży. Z kolekcji mam również Rainy Evening NeoNail, który mogliście zobaczyć w poprzednim, paznokciowym wpisie. Rainy Evening to naprawdę ładny i nietypowy kolor i nie inaczej jest z Hazelnut Butter. Długo zastanawiałam, czy w ogóle go brać i czy na pewno mi się spodoba. Po przejrzeniu wszystkich dostępnych zdjęć uznałam jednak, że muszę go mieć. I nie żałuję!

HAZELNUT BUTTER NeoNail 6376 swatche na paznokciach, blog, opinie

Hazelnut Butter NeoNail to kolor ceglasty, który wygląda jak mieszanka brązu z pomarańczą i czasami przybiera czerwone tony. Jeżeli śledzicie mnie od dłuższego czasu, to pewnie zauważyliście, że nie miałam nigdy takiego koloru. Coś mnie jednak do niego przyciągnęło i muszę przyznać, że jego zakup był świetną decyzją! Kolor jest piękny, głęboki i zdecydowanie ma coś w sobie. Idealnie pasuje do jesiennej kolekcji, chociaż ja widzę go również w zimowym manicure.

Kilka kwestii technicznych - lakier przy nakładaniu nie sprawia żadnych problemów, pracuje się z nim łatwo, a do pełnego krycia najlepiej nałożyć 2 cienkie warstwy. Utwardza się również bezproblemowo.

HAZELNUT BUTTER NeoNail 6376 opinie, blog, swatch
NeoNail HAZELNUT BUTTER swatch, opinie, blog, swatche

Ostatnio ciągnie mnie do małych zmian i chętniej sięgam po kolory, na które jeszcze niedawno pewnie nie zwróciłabym uwagi. Takim kolorem jest właśnie Hazelnut Butter NeoNail, czyli piękne połączenie brązu i pomarańczy, które dla mnie jest kwintesencją jesieni.

Dajcie znać, co sądzicie o Hazelnut Butter NeoNail? Lubicie takie kolory? :)


INNE LAKIERY HYBRYDOWE, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.
ZAPRASZAM NA:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze. Jest mi niezmiernie miło, że czytacie mojego bloga :) Nie zawsze mam czas odpisać, ale każdy sprawia mi ogromną radość :)

Jeżeli podoba Ci się mój blog, zapraszam do obserwacji :)