YANKEE CANDLE ICY BLUE SPRUCE  | Zimowa kolekcja Q4 2018
19.12.18

YANKEE CANDLE ICY BLUE SPRUCE | Zimowa kolekcja Q4 2018

Na koniec zostawiłam wosk, po którym nie spodziewałam się zbyt wiele. Myślałam, że nie zaskoczy, że szybko go zgaszę i na tym zakończy się nasza przygoda. Dlaczego? Bo Icy Blue Spruce Yankee Candle to zapach choinkowy, czyli coś, co u mnie ma małe szanse na powodzenie. Nie ma co ściemniać, choinka w woskach to zazwyczaj kostka toaletowa. Kostka, której osobiście nie trawię. Tutaj jednak już od pierwszej chwili w kominku spotkało mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. Kostki do wc brak, a w samym zapachu mało również choinki! ;)

YANKEE CANDLE ICY BLUE SPRUCE blog, opinie - zimowa kolekcja Q4 2018

YANKEE CANDLE ICY BLUE SPRUCE

Icy Blue Spruce Yankee Candle to mieszanka jałowca, mięty, świerku, czarnej porzeczki, jodły, cedru i piżma. Po kompozycji zapachowej i etykiecie spodziewałam się typowo leśnych, choinkowych aromatów w zimowej odsłonie. Nic bardziej mylnego, Icy Blue Spruce to w głównej mierze zapach miętowy! Cukierkowa mięta z dodatkiem igiełek to chyba najlepsze określenie tego zapachu. Delikatne nuty leśne wyczuwalne są najbardziej na początku, później zanikają. Przez cały czas jest jednak miętowo, ale w takim miłym dla nosa, delikatnym wydaniu. Zapach jest dobrze wyczuwalny, ale nie jest też zbyt intensywny. Taki w sam raz. Jedyne co mi się w nim nie podoba, to fakt, że szybko wietrzeje. Może nie jest źle, ale widać różnicę pomiędzy nim, a innymi zapachami z kolekcji Q4.

Przyznaję, że długo zastanawiałam się, czy zamówić Icy Blue Spruce Yankee Candle. Spodziewałam się po nim wszystkiego co najgorsze, a zostałam bardzo miło zaskoczona. Może zapach nie jest szczególnie wyjątkowy, można nawet powiedzieć, że jest płaski, ale nadrabia przyjemnym aromatem. Miła odmiana od innych, choinkowych kompozycji Yankee ;)

Pozostałe zapachy z kolekcji Q4 2018:

Znacie Icy Blue Spruce Yankee Candle i inne zapachy z kolekcji Q4 2018? :)

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK