Odżywka Love Beauty & Planet Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów!
20.5.19

Odżywka Love Beauty & Planet Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów!

Marka Love Beauty & Planet miała niedawno swoją premierę w Polsce. Produkty cechują piękne zapachy i ozdobne opakowania wykonane z tworzyw z recyklingu. Po dłuższym namyśle, co wybrać jako pierwsze do wypróbowania, skusiłam się na odżywkę Love Beauty and Planet muru muru i róża. Jest ze mną już prawie dwa miesiące, więc dziś zapraszam na jej recenzję :)

Odżywka Love Beauty and Planet opinie Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów!

Odżywka Love Beauty & Planet muru muru i róża

Różana odżywka Love Beauty & Planet z masłem muru muru przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych. Ma je nawilżać, wygładzać i przywracać ich naturalny blask. Produkt wegański, bez silikonów, parabenów i barwników. W składzie znajdziemy olej kokosowy, masło muru muru i absolut różany.

Cena: 35zł
Pojemność: 400ml
Dostępność: Rossmann
Należy ją zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia

Odżywka Love Beauty & Planet Muru Muru i Róża recenzja, opinie, skład

Właściwości odżywki Love Beauty & Planet muru muru

Odżywka Love Beauty & Planet znajduje się w pięknym, ale niezbyt wygodnym w użyciu opakowaniu. Plastik jest twardy, a sama odżywka ciężko się z niego wydobywa, dlatego żeby zaoszczędzić sobie zabawy i nerwów, trzymam ją zawsze do góry nogami. Konsystencja jest treściwsza, ale bardzo łatwo rozprowadza się na włosach. Jest również bardzo wydajna.

Love Beauty & Planet odżywka Muru Muru i Róża recenzja, opinie, skład

Działanie różanej odżywki Love Beauty & Planet

Już przy nakładaniu na włosy różanej odżywki Love Beauty & Planet, czuć bardzo przyjemne wygładzenie i rozplątywanie włosów. Po wysuszeniu włosy są gładkie, nieobciążone i tak jak opisał to producent - delikatnie nawilżone. Dla mnie to takie przeciętne nawilżenie. W pierwszy dzień włosy wyglądają ładnie, ale w drugi widać, że przydałaby się im dodatkowa dawka pielęgnacji. Z tego powodu sięgam po odżywkę Love Beauty & Planet od czasu do czasu, nie używam jej co każde mycie.

Ogólnie to produkt, którego bardzo przyjemnie się używa (pomijając opakowanie ;)), ale nie ma co liczyć na wybitne właściwości pielęgnacyjne. Pewnie lepiej sprawdzi się u osób, które nie mają suchych i zniszczonych włosów jak ja ;)

Beauty & Planet odżywka opinie Muru Muru i Róża | Perfumy do włosów Rossmann

Perfumy do włosów

Na koniec zostawiłam najważniejszą cechę odżywki Love Beauty & Planet. Jej zapach, który jest fenomenalny, intensywny i śmiało sprawdzi się jako perfumy do włosów. Perfumy, które są wyczuwalne na włosach przez dwa dni, aż do następnego mycia! Nieważne czy trzymam ją przez chwilę czy 15 minut i tak włosy pachną mega intensywnie przez długi czas. Czuć go również na dłoniach ;) Jeżeli myślicie, że to coś podobnego do np. Papaya Hair Food, to nie, to zdecydowanie wyższy level zapachowy, a sam zapach to różane perfumy w przepięknym wydaniu, obok których ciężko przejść obojętnie ♥

Dajcie znać, czy używałyście już produktów Love Beauty & Planet i co o nich sądzicie! :)

Pozdrawiam :)
Blog kosmetyczny, blog urodowy, lifestyle. Recenzje i opinie.

ZAPRASZAM NA:
INSTAGRAM | FACEBOOK