WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACASzukasz fajnego miejsca na artykuł sponsorowany? Masz ciekawy pomysł na współpracę? Napisz!Pamiętaj, że to jedyny email, jakim posługuję się w sprawach związanych z blogiem i moją działalnością internetową. Jeżeli ktoś napisał do Ciebie z innego maila podając się za mnie, to sprawa jest bardzo prosta. To oszust!

Współpraca blog kosmetyczny Subiektywne Piękno - podróże, opinie, lifestyle

Przykładowe formy współpracy:

☆ artykuł sponsorowany,
☆ recenzje produktów,
☆ prezentacja nowości,
☆ wyjazd sponsorowany,
☆ relacja z eventu,
☆ konkurs na blogu lub SM.


Adres do wysyłki paczek PR znajdziesz poniżej. Zawartość zostanie pokazana w nowościach miesiąca, cyklu cieszącym się dużą popularnością na blogu.


Adres do wysyłki:
Natalia Wilk
Skr. poczt. nr 12
54-120 FUP Wrocław 59


Jestem również otwarta na wszelkie działania niestandardowe i niezwiązane z moim blogiem - copywriting, opisy produktów, prowadzenie kont SM, pomoc w optymalizacji stron internetowych, tworzenie tekstów pod wyszukiwarkę, prowadzenie bloga firmowego.

Współpracowałam m.in. z Hello Body, Mokosh, Orphica, Dr Martin Schwarz, Topestetic, Biuro podróży Itaka.

Mieszkam we Wrocławiu, jednak kocham podróżować i setki kilometrów nie stanowią dla mnie przeszkody. Masz propozycję związaną z wyjazdem do Warszawy? Nie ma problemu!

Współpraca blog kosmetyczny Subiektywne Piękno

Trochę o blogu...

Blog powstał z pasji w 2012 roku. Od początku skupiał się na tym, co lubię najbardziej - kosmetyki, podróże, piękne zapachy. Powstało również trochę wpisów modowych i lifestylowych. Generalnie nie zamykam się na żadną tematykę. Jeżeli coś jest zgodne z moim stylem życia, to może pojawić się na stronie. Sama wykonuję całą pracę związaną z blogiem - zdjęcia, teksty, kwestie techniczne. Kocham tworzyć to miejsce i na pewno będę robić to przez wiele najbliższych lat.

Stronę miesięcznie odwiedza ponad 10k UU.

Trochę o mnie...

Mam na imię Natalia i jestem rodowitą Wrocławianką. Kocham podróże, zwierzęta, muzykę elektroniczną, długie spacery, piękne miejsca i urzekające zapachy. Jestem wegetarianką od prawie 20 lat. Ważnym elementem mojego życia jest nauka i rozwój. Z wykształcenia biotechnolog i informatyk.


Masz jakieś pytanie? Pisz śmiało! samaranw666@gmail.com